Автор Тема: Смачне шампанське  (Прочитано 143 раз)

0 Пользователей и 1 Гость просматривают эту тему.

Оффлайн laran9

  • Повелитель газона
  • ***
  • Сообщений: 447
  • gazon.ua
    • Просмотр профиля
Смачне шампанське
« : Октябрь 25, 2023, 05:40:08 pm »
Доброго часу доби всім! Збираюся наступного тижня святкувати своє День народження, і хочу купити пляшку смачного шампанського, але не знаю, яке вибрати. Порадьте мені справді щось смачне, та інтернет-магазин де його можна вигідно купити.

Оффлайн Roomka

  • Hero Member
  • *****
  • Сообщений: 518
  • gazon.ua
    • Просмотр профиля
Re: Смачне шампанське
« Ответ #1 : Октябрь 25, 2023, 05:42:16 pm »
У наш час величезний вибір шампанського, тому я вважаю, що немає проблем з його покупкою. Але замовляти найкраще в інтернеті, оскільки там вибір великий, і ціни на порядок нижчі. Можу підказати один хороший магазинчик, в якому купував багато разів цей напій.

Оффлайн laran9

  • Повелитель газона
  • ***
  • Сообщений: 447
  • gazon.ua
    • Просмотр профиля
Re: Смачне шампанське
« Ответ #2 : Октябрь 25, 2023, 05:43:46 pm »
Так, дійсно в супермаркеті представлено 2-3 варіанти шампанського, і то дані варіанти не найкращі. Можливо ти зможеш мені порадити смачне шампанське, а також залишити посилання на магазин? Заздалегідь дякую!

Оффлайн Roomka

  • Hero Member
  • *****
  • Сообщений: 518
  • gazon.ua
    • Просмотр профиля
Re: Смачне шампанське
« Ответ #3 : Октябрь 25, 2023, 05:46:46 pm »
Можу тобі порадити шампанське, виходячи зі своїх уподобань, а вибір, звичайно ж, за тобою. Мені дуже полюбилося https://maudau.com.ua/category/ihrysti-vyna шампанське Martini Asti DOCG, 7,5%, 0,75 л, яке купую в інтернет-магазині Maudau. Жива кислотність ігристого вина вдало поєднується із заспокійливою насолодою і завершується кремовим, м'яким присмаком.

Мені його смак дуже подобається, бо смак збалансований. Зараз на це шампанське діє не маленька знижка, тому ти зможеш здорово заощадити, особливо якщо враховувати, що ти купуватимеш відразу ящик напою.