Автор Тема: Порадьте смачну каву  (Прочитано 250 раз)

0 Пользователей и 1 Гость просматривают эту тему.

Оффлайн laran9

  • Повелитель газона
  • ***
  • Сообщений: 429
  • gazon.ua
    • Просмотр профиля
Порадьте смачну каву
« : Январь 14, 2024, 01:05:21 pm »
Доброго дня всім! Я дуже люблю каву, і без неї у мене не починається жодний день, але в магазині маленький вибір. Порадьте мені дуже смачну каву, та інтернет-магазин, в якому її можна вигідно замовити.

Оффлайн Roomka

  • Hero Member
  • *****
  • Сообщений: 500
  • gazon.ua
    • Просмотр профиля
Re: Порадьте смачну каву
« Ответ #1 : Январь 14, 2024, 01:10:22 pm »
Я такий самий як і ти, каву дуже люблю, і п'ю її упродовж дня. Вже тривалий час купую каву саме в інтернеті, тому тобі можу порадити один дуже надійний магазин, з великим вибором кави та де ціни хороші.

Оффлайн laran9

  • Повелитель газона
  • ***
  • Сообщений: 429
  • gazon.ua
    • Просмотр профиля
Re: Порадьте смачну каву
« Ответ #2 : Январь 14, 2024, 01:26:22 pm »
Я завжди купувала каву в супермаркеті, але вибір там надто маленький, та і ціни завищені. А яку саме каву любиш ти? А стосовно магазину хочу, щоб ти поділився посиланням, так мені буде зручно.

Оффлайн Roomka

  • Hero Member
  • *****
  • Сообщений: 500
  • gazon.ua
    • Просмотр профиля
Re: Порадьте смачну каву
« Ответ #3 : Январь 14, 2024, 01:33:11 pm »
Дуже смачна кава мелена Carte Noire Crema Originale https://maudau.com.ua/category/kava яку можна вигідно придбати в інтернет-магазині Maudau. Бездоганний збалансований класичний смак із легкими горіховими нотками перетворить кожен ковток кави в момент вишуканої насолоди.

Хочу звернути твою увагу на те, що на дану каву діє досить не маленька знижка, близько -55%, тому можна купити практично за половину ціни. Кава дуже смачна, і поки являється моєю улюбленою.