Автор Тема: Імпланти  (Прочитано 34 раз)

0 Пользователей и 1 Гость просматривают эту тему.

Оффлайн Zlata

  • Озеленитель
  • **
  • Сообщений: 63
  • gazon.ua
    • Просмотр профиля
Імпланти
« : Апрель 26, 2024, 02:33:30 am »
Добрий день! Які професійні кваліфікації мають спеціалісти в клініці, які проводять імплантацію зубів? Як я можу переконатися, що обраний лікар має відповідний досвід і експертизу у цій області?

Оффлайн Elza

  • Озеленитель
  • **
  • Сообщений: 51
  • gazon.ua
    • Просмотр профиля
Re: Імпланти
« Ответ #1 : Апрель 26, 2024, 04:15:18 am »
Добрий день! Які професійні кваліфікації мають спеціалісти в клініці, які проводять імплантацію зубів? Як я можу переконатися, що обраний лікар має відповідний досвід і експертизу у цій області?

Добрий. Рекомендую звернути увагу на клініку DC LIPINSKII https://lipinskii.com.ua/nashi-uslugi/implantaciya/vidy-implantov/implanty-neodent/ яка спеціалізується на використанні імплантів Neodent від Straumann. Ці імпланти, виготовлені з високоякісного титану TiGrade 4, гарантують відмінну біосумісність і довговічність. Завдяки передовим технологіям та спеціалізованим поверхням NeoPoros та Acqua, клініка DC LIPINSKII забезпечує ефективну остеоінтеграцію та комфорт пацієнтів. Їхня висока професійність і підхід до кожного клієнта роблять їх однією з кращих виборів для стоматологічних процедур в регіоні.

Оффлайн Zlata

  • Озеленитель
  • **
  • Сообщений: 63
  • gazon.ua
    • Просмотр профиля
Re: Імпланти
« Ответ #2 : Апрель 26, 2024, 04:25:56 am »
Дякую за те, що знайшла час допомогти мені підібрати стоматолога. Твоя допомога була незамінною!