Автор Тема: Де можна купити якісний смартфон?  (Прочитано 254 раз)

0 Пользователей и 1 Гость просматривают эту тему.

Оффлайн laran9

  • Повелитель газона
  • ***
  • Сообщений: 390
  • gazon.ua
    • Просмотр профиля
Де можна купити якісний смартфон?
« : Декабрь 01, 2022, 03:23:30 am »
Всім привіт. У моєї похресниці скоро день народження. Вона хоче собі новий сучасний смартфон. Вирішила зробити їй такий подарунок. Порадьте мені надійний магазин, будь-ласка.

Онлайн Roomka

  • Повелитель газона
  • ***
  • Сообщений: 459
  • gazon.ua
    • Просмотр профиля
Re: Де можна купити якісний смартфон?
« Ответ #1 : Декабрь 01, 2022, 03:25:26 am »
Привіт. Я нещодавно купував новий смартфон своєму сину для дистанційного навчання. Можу вам порадити перевірений інтернет-магазин куди вам варто звернутися. Пишіть, буду радий допомогти.

Оффлайн laran9

  • Повелитель газона
  • ***
  • Сообщений: 390
  • gazon.ua
    • Просмотр профиля
Re: Де можна купити якісний смартфон?
« Ответ #2 : Декабрь 01, 2022, 03:28:35 am »
Мені декілька днів тому моя знайома порадила один магазин. Відвідавши його, я зрозуміла, що ціни там зависокі, та і сам вибір залишає бажати кращого. А де ви купували? І який обрали?

Онлайн Roomka

  • Повелитель газона
  • ***
  • Сообщений: 459
  • gazon.ua
    • Просмотр профиля
Re: Де можна купити якісний смартфон?
« Ответ #3 : Декабрь 01, 2022, 03:35:36 am »
Такі речі я завжди купую в інтернет-магазині "Ельдорадо". Тут доступні ціни, великий вибір, а головне якісна техніка. Я і моя сім'я довіряємо цьому магазину вже понад два роки. Я для свого стна обрав REALME C33. Він має діагональ екрану 6.5 дюймів, 4 Гб оперативної пам'яті та 64 Гб вбудованої. Також в ньому потужна батарея. Більше вибору Смартфонів https://eldorado.ua/uk/smartphones/c1038946/ ви можете подивитись на сайті магазину. Вибір дуже великий. Вам сподобається.