Автор Тема: Які поради для новачків щодо пошуку тендерів на ProZorro?  (Прочитано 109 раз)

0 Пользователей и 1 Гость просматривают эту тему.

Оффлайн laran9

  • Повелитель газона
  • ***
  • Сообщений: 406
  • gazon.ua
    • Просмотр профиля
Доброго дня! Я зовсім новачок у пошуку тендерів на ProZorro і хотів би запитати, чи можливо отримати якісь поради, як ефективніше вести цей пошук? Дуже важливо для мене зрозуміти, як почати цей шлях правильно.

Оффлайн Roomka

  • Повелитель газона
  • ***
  • Сообщений: 477
  • gazon.ua
    • Просмотр профиля
Звісно, почнемо з основ. Для пошуку тендерів на ProZorro, вам потрібно відвідати офіційний веб-сайт ProZorro. Там ви знайдете розділ "Тендери", де можна обрати розділ "Пошук тендерів". Важливо враховувати ключові слова та фільтри для точного пошуку.

Оффлайн laran9

  • Повелитель газона
  • ***
  • Сообщений: 406
  • gazon.ua
    • Просмотр профиля
Дуже дякую за пояснення! А які саме ключові слова і фільтри можна використовувати для пошуку тендерів, щоб знайти те, що мене цікавить? Можливо, є якісь особливі рекомендації щодо цього?

Оффлайн Roomka

  • Повелитель газона
  • ***
  • Сообщений: 477
  • gazon.ua
    • Просмотр профиля
Звісно, є кілька корисних підказок щодо ключових слів та фільтрів. Перш за все, рекомендую використовувати ключові слова, які описують вашу галузь або продукт. Додайте фільтри за датою, областю, організацією та типом процедури для зменшення обсягу результатів. Докладніше про це можна дізнатися на сайті, де надані корисні поради щодо пошуку тендерів на ProZorro www.dzo.com.ua/tenders/current . Важливо ретельно вивчити всі можливості і впевнитися, що ваш пошук буде максимально продуктивним. Удачі вам у пошуку та участі в тендерах!