Автор Тема: Купити ліки від болю в суглобах та спині  (Прочитано 469 раз)

0 Пользователей и 1 Гость просматривают эту тему.

Онлайн Roomka

  • Повелитель газона
  • ***
  • Сообщений: 457
  • gazon.ua
    • Просмотр профиля
Всім привіт! У мене часто болить спина, оскільки є остеохондроз, який періодично загострюється. Порадьте мені ефективний препарат від болю в суглобах, та де його в інтернеті можна купити.

Оффлайн laran9

  • Повелитель газона
  • ***
  • Сообщений: 388
  • gazon.ua
    • Просмотр профиля
Re: Купити ліки від болю в суглобах та спині
« Ответ #1 : Январь 30, 2023, 04:14:33 pm »
Я тебе чудово розумію, сама страждаю данним захворюванням, і коли воно загострюється треба знімати біль та запалення. Особисто мені завжди допомагає саме препарат Мелоксикам, і я його купую в інтернеті з запасом, оскільки це вигідніше, ніж у звичайній аптеці.

Онлайн Roomka

  • Повелитель газона
  • ***
  • Сообщений: 457
  • gazon.ua
    • Просмотр профиля
Re: Купити ліки від болю в суглобах та спині
« Ответ #2 : Январь 30, 2023, 04:19:10 pm »
Чув я про цей препарат, мені його навіть радив приймати мій лікар, а в нашій аптеці тільки його імпортний варіант, який дорогий за ціною. Підкажи, як його приймати, та онлайн аптеку де ти його собі купуєш, щоб я не шукав по всьому інтернету.

Оффлайн laran9

  • Повелитель газона
  • ***
  • Сообщений: 388
  • gazon.ua
    • Просмотр профиля
Re: Купити ліки від болю в суглобах та спині
« Ответ #3 : Январь 30, 2023, 04:29:50 pm »
Я купую препарат Мелоксикам-ЛХ 0,015 г таблетки №20 українського бренду Лекхім. В пачці 20 таблеток і коштує 130 гривень, можна брати одну пластинку з 10 таблеток. Я приймаю по 1 таблетці на день після їжі, протягом 10 днів. Даний препарат не тільки знеболює, але і знімає запалення.

Купую я вже не вперше цей препарат, в онлайн аптеці "Доброго дня" https://www.add.ua/ua/medicamenti/obezbolivayushhie/myshcy-sustavy/  оскільки в них завжди є все що мені потрібно, і ціни на порядок менші. Є різні способи доставки, я замовляю собі ліки на Нову почту, ти можеш обрати для себе зручний варіант.


Оффлайн Верони4ка

  • Повелитель газона
  • ***
  • Сообщений: 93
  • gazon.ua
    • Просмотр профиля
Re: Купити ліки від болю в суглобах та спині
« Ответ #4 : Февраль 26, 2023, 03:28:33 pm »
Всім привіт! У мене часто болить спина, оскільки є остеохондроз, який періодично загострюється. Порадьте мені ефективний препарат від болю в суглобах, та де його в інтернеті можна купити.
Доброго дня! Спитайтеся в лікаря про спеціальний бандаж для спини. Мені він дуже допоміг значно полегшити біль у спині при остеохондрозі. А купити бандажі можете в інтернет-магазині https://underline.in.ua/ Тут дуже великий вибір різних бандажів та фіксаторів, та і ціни невисокі. Тож подивіться для себе варіанти і будьте здорові!

Онлайн купец

  • Повелитель газона
  • ***
  • Сообщений: 268
  • gazon.ua
    • Просмотр профиля
Re: Купити ліки від болю в суглобах та спині
« Ответ #5 : Май 24, 2023, 10:55:22 pm »
Раджу вам завітати в аптеку Здравиця, тут ви знайдете мазі від синців та забоїв  https://zdravica.ua/ru/maz-vid-sinciv-ta-zabijj у великому асортименті. Тут є як вітчизняні, так і імпортні, вивчайте опис, підбирайте для себе, завжди можна отримати консультацію менеджера, щоб зрозуміти, підійде вам той чи інший варіант. Я тільки тут купую ліки для себе, бо впевнений у тому, що все сертифіковано та за самою вигідною ціною.