Автор Тема: Хочу собі монітор 24 дюйми!  (Прочитано 163 раз)

0 Пользователей и 1 Гость просматривают эту тему.

Оффлайн купец

  • Повелитель газона
  • ***
  • Сообщений: 294
  • gazon.ua
    • Просмотр профиля
Хочу собі монітор 24 дюйми!
« : Август 09, 2023, 10:25:20 pm »
Здрастуйте. Що можете сказати, де замовити монітор 24 дюйми, із хорошими характеристиками по інтернету? Чим він взагалі відрізняється від попередньої моделі? Хто де дивився та читав презентацію?

Онлайн laran9

  • Повелитель газона
  • ***
  • Сообщений: 451
  • gazon.ua
    • Просмотр профиля
Re: Хочу собі монітор 24 дюйми!
« Ответ #1 : Август 09, 2023, 10:26:22 pm »
Я дивився і читав, надто дорогий монітор для мене взагалі. В іншому він такий самий, я для себе вирішив не купувати новий монітор, поки користуюся старим, але надалі куплю новий.

Оффлайн купец

  • Повелитель газона
  • ***
  • Сообщений: 294
  • gazon.ua
    • Просмотр профиля
Re: Хочу собі монітор 24 дюйми!
« Ответ #2 : Август 09, 2023, 10:26:51 pm »
Мені дуже сподобався один комп'ютер, купуватиму собі та дружині. Ми завжди оновлюємо свої макбуки на нові моделі, пошукайте в інтернеті, є докладні огляди. Це краще за будь-який монітор.

Онлайн Roomka

  • Hero Member
  • *****
  • Сообщений: 523
  • gazon.ua
    • Просмотр профиля
Re: Хочу собі монітор 24 дюйми!
« Ответ #3 : Август 09, 2023, 10:27:46 pm »
Мені дуже сподобався один комп'ютер, купуватиму собі та дружині. Ми завжди оновлюємо свої макбуки на нові моделі, пошукайте в інтернеті, є докладні огляди. Це краще за будь-який монітор.
Доброго дня. Ви можете купити монітор 24 дюйми https://allo.ua/ua/monitory/diagonal_displeja_monitory-24/ у магазині Алло. Я довіряю цьому магазину, він має гарну репутацію. Планую найближчим часом замовити новий монітор.
Знайшов хорошу модель, вона мене повністю влаштовує за характеристиками, подобається дизайн, виглядає стильно, стримано, все як слід. Загалом техніка Сасмунг, мій фаворит, вона мене ніколи не підводить. Тому і монітор дивився від цього виробника, ви дивіться, що вам підходить.