Автор Тема: Вибір духової шафи  (Прочитано 103 раз)

0 Пользователей и 1 Гость просматривают эту тему.

Оффлайн Roomka

  • Hero Member
  • *****
  • Сообщений: 521
  • gazon.ua
    • Просмотр профиля
Вибір духової шафи
« : Ноябрь 21, 2023, 11:44:28 pm »
Привіт, друзі! Замислююсь над покупкою нової духової шафи для кухні. Є які-небудь поради чи рекомендації? Які функції важливі для вас у вашій духовці? Дякую!

Оффлайн laran9

  • Повелитель газона
  • ***
  • Сообщений: 449
  • gazon.ua
    • Просмотр профиля
Re: Вибір духової шафи
« Ответ #1 : Ноябрь 21, 2023, 11:48:30 pm »
Привіт! Якщо ви шукаєте духовку, рекомендую звернутися до відомих брендів, таких як Bosch чи Samsung. Важливо враховувати обсяг та функції, які вам потрібні. У мене, наприклад, є духовка Bosch з конвекцією, і я дуже задоволена результатом. Що саме вас цікавить?

Оффлайн Roomka

  • Hero Member
  • *****
  • Сообщений: 521
  • gazon.ua
    • Просмотр профиля
Re: Вибір духової шафи
« Ответ #2 : Ноябрь 21, 2023, 11:53:01 pm »
Привіт! Якщо ви шукаєте духовку, рекомендую звернутися до відомих брендів, таких як Bosch чи Samsung. Важливо враховувати обсяг та функції, які вам потрібні. У мене, наприклад, є духовка Bosch з конвекцією, і я дуже задоволена результатом. Що саме вас цікавить?
Дякую за поради!Нам потрібна духова шафа для випічки та іноді готуємо різні страви на пару. Шукаю щось, що було б ефективним та функціональним. Як вам здається, чи є у вас додаткові поради?

Оффлайн laran9

  • Повелитель газона
  • ***
  • Сообщений: 449
  • gazon.ua
    • Просмотр профиля
Re: Вибір духової шафи
« Ответ #3 : Ноябрь 21, 2023, 11:59:13 pm »
Якщо ви любите готувати на пару, обов'язково оберіть духовку з функцією пароварки. Хоча насправді духовки більш призначені не для готовки на пару, а для випікання чи запікання страв. Bosch має чудові моделі з цією опцією. Щодо ефективності, раджу переглянути відгуки в інтернеті.
Наприклад, я свою духову шафу https://allo.ua/ua/duhovye-shkafy/ купила в інтернет-магазині Алло і абсолютно задоволена товаром, швидкістю доставки та якістю обслуговування. Іноді вони пропонують додаткові подарунки чи знижки. Також, враховуйте гарантійний термін. У мене був вдалий досвід з Алло, але завжди краще бути впевненим. Удачі з вибором нової духовки!