Автор Тема: Кератин для волос  (Прочитано 909 раз)

0 Пользователей и 1 Гость просматривают эту тему.

Оффлайн HANNA

  • Озеленитель
  • **
  • Сообщений: 52
  • gazon.ua
    • Просмотр профиля
Кератин для волос
« : Июль 04, 2021, 12:31:37 am »
Девчонки, подскажите, где можна заказать кератин для волос из профессиональной линейки?

Оффлайн Narinechka

  • Озеленитель
  • **
  • Сообщений: 32
  • gazon.ua
    • Просмотр профиля
Re: Кератин для волос
« Ответ #1 : Июль 04, 2021, 12:36:30 am »
Девчонки, подскажите, где можна заказать кератин для волос из профессиональной линейки?
Приветствую Вас! Вам лучше приобрести кератин для волос на сайте интернет магазина “Keratin.com.ua” - https://keratin.com.ua/ru/keratinovye-sostavy/ тут большой выбор профессиональной косметики для волос. Сервис работает на хорошем уровне и доставка приходит своевременно. Обратите внимание.

Оффлайн Верони4ка

  • Повелитель газона
  • ***
  • Сообщений: 103
  • gazon.ua
    • Просмотр профиля
Re: Кератин для волос
« Ответ #2 : Январь 11, 2023, 12:57:13 pm »
Девчонки, подскажите, где можна заказать кератин для волос из профессиональной линейки?
Еще можете вот тут посмотреть, в магазине Brazil-Prof. Я тут у них себе ботокс для волос покупаю https://brazil-prof.com/ru Можно ботокс делать себе самостоятельно. Так и дешевле выходит и вы сами контролируете процесс.  В магазине просто  отличный выбор, и можно приобрести подходящий состав как ботокса, так и кератина, и других косметических средств по уходу за волосами. . Поэтому вам рекомендую заглянуть туда и все детально рассмотреть. Уверена, вы можете там купить хороший состав.

Оффлайн niksa

  • Повелитель газона
  • ***
  • Сообщений: 117
  • gazon.ua
    • Просмотр профиля
Re: Кератин для волос
« Ответ #3 : Февраль 27, 2023, 05:19:23 pm »
Краще обрати догляд гарний

Оффлайн балибак

  • Повелитель газона
  • ***
  • Сообщений: 253
  • gazon.ua
    • Просмотр профиля
Re: Кератин для волос
« Ответ #4 : Февраль 27, 2023, 05:20:24 pm »
Я вважаю, що волоссю потрібно приділяти належну увагу протягом усього життя. В іншому випадку, з часом воно втратить природний блиск, стане ламким і почне випадати. Для себе я відкрила ефективний комплекс Trilogy  для волосся яким користуюся вже майже рік. Ефектом я задоволена. В інтернет-магазині Viality's я замовляю не перший раз. Завжди залишаюся задоволена відмінною якістю продукції, доступними цінами і оперативною доставкою. 

Оффлайн купец

  • Повелитель газона
  • ***
  • Сообщений: 277
  • gazon.ua
    • Просмотр профиля
Re: Кератин для волос
« Ответ #5 : Апрель 22, 2023, 07:43:30 pm »
Звертати увагу потрібно в першу чергу саме на якість, тому не економити варто

Оффлайн занзибарик

  • Повелитель газона
  • ***
  • Сообщений: 112
  • gazon.ua
    • Просмотр профиля
Re: Кератин для волос
« Ответ #6 : Апрель 22, 2023, 08:19:55 pm »
Я дійсно знаю де купити професійні засоби для волосся. Моя рекомендація - інтернет-магазин професійних засобів та косметики для волосся Totis https://totis.hair/uk/ Вони мають широкий вибір якісних засобів по доступним цінам. Замовлення здійснюються онлайн, так що ти можеш покупку зробити не виходячи з дому. Доставка по Україні безкоштовна від 1000 грн або при замовленні вартістю від 300 грн за умови оплати карткою на сайті. В звичайному магазині таких засобів точно не купити.