Автор Тема: Чорна п'ятниця для всіх!  (Прочитано 288 раз)

0 Пользователей и 1 Гость просматривают эту тему.

Оффлайн купец

  • Повелитель газона
  • ***
  • Сообщений: 269
  • gazon.ua
    • Просмотр профиля
Чорна п'ятниця для всіх!
« : Ноябрь 04, 2022, 10:35:08 am »
Чорна п'ятниця це відмінний період для того щоб оновити всю техніку в будинку. Я зазвичай в Інтернеті знаходжу магазини, порівнюю ціни і потім вже замовляю, це найоптимальніший варіант як на мене.

Оффлайн Roomka

  • Повелитель газона
  • ***
  • Сообщений: 459
  • gazon.ua
    • Просмотр профиля
Re: Чорна п'ятниця для всіх!
« Ответ #1 : Ноябрь 04, 2022, 10:35:42 am »
Я розумію все це, просто думав ви порадите якийсь конкретний магазин з технікою. Просто знижки тривають не так довго, а поки я всі ціни порівняю, то вже і акції закінчаться.

Оффлайн купец

  • Повелитель газона
  • ***
  • Сообщений: 269
  • gazon.ua
    • Просмотр профиля
Re: Чорна п'ятниця для всіх!
« Ответ #2 : Ноябрь 04, 2022, 12:26:20 pm »
Скоро буде чорна п'ятниця, планую придбати нову техніку для кухні, не знаю де краще можна буде доглянути відповідні варіанти. Може бути хтось в минулому році закуповувався і підкаже де краще замовити техніку.

Оффлайн Roomka

  • Повелитель газона
  • ***
  • Сообщений: 459
  • gazon.ua
    • Просмотр профиля
Re: Чорна п'ятниця для всіх!
« Ответ #3 : Ноябрь 04, 2022, 01:07:11 pm »
Скоро буде чорна п'ятниця, планую придбати нову техніку для кухні, не знаю де краще можна буде доглянути відповідні варіанти. Може бути хтось в минулому році закуповувався і підкаже де краще замовити техніку.
Щороку намагаюся купувати щось цікаве в ці проміжки часу, в більшості магазинів хороші знижки. Я минулому році замовляв купу дрібниць на аліке, в цьому планую придбати нову техніку, думав взяти кавоварку, телевізор і може бути ноутбук, там вже буду дивитися за реальною вартістю товару.
Для того щоб вигідно закупити техніку вже заповнив заявку на сайті, купувати техніку в чорну п'ятницю https://zhuk.ua/black-friday/ планую тут. Уних самі кращі варіанти.

Оффлайн Vasilisa

  • Озеленитель
  • **
  • Сообщений: 60
  • gazon.ua
    • Просмотр профиля
Re: Чорна п'ятниця для всіх!
« Ответ #4 : Апрель 24, 2023, 03:02:30 pm »
Ми в чорну п'ятницю купили багато всього за вигідними цінами. Дітей теж знайшли чим порадувати, придбали їм класний вуличний дитячий майданчик https://nepoceda.kiev.ua/ua/detskie-igrovye-ploshchadki/ Цього дня у магазині "Непоседа" були дуже гарні знижки, гріх було не скористатися такою шикарною нагодою заощадити.Дітки просто щасливі, тепер вони мають свою ігрову зону на ділянці.