Автор Тема: Порадьте хороший зоомагазин?  (Прочитано 270 раз)

0 Пользователей и 1 Гость просматривают эту тему.

Оффлайн laran9

  • Повелитель газона
  • ***
  • Сообщений: 388
  • gazon.ua
    • Просмотр профиля
Порадьте хороший зоомагазин?
« : Январь 19, 2023, 07:37:29 pm »
Всім доброго вечора любі жрузі. У мене вдома є дві канарейки, яким я хочу купити нові клітки і є дві собаки, яким теж хочу купити кормів та ласощів. Шукаю надійний зоомагазин. Куди ви мені порадите звернутися? Де ви купуєте товари для своїх тварин?

Оффлайн Roomka

  • Повелитель газона
  • ***
  • Сообщений: 457
  • gazon.ua
    • Просмотр профиля
Re: Порадьте хороший зоомагазин?
« Ответ #1 : Январь 19, 2023, 07:39:09 pm »
Доброго вечора. У мене теж є вдома декілька тварин. Все необхідне для них я купую тільки а моєму улюбленому інтернет-магазині зоотоварів. Можу вам порадити куди вам краще звернутися.

Оффлайн laran9

  • Повелитель газона
  • ***
  • Сообщений: 388
  • gazon.ua
    • Просмотр профиля
Re: Порадьте хороший зоомагазин?
« Ответ #2 : Январь 19, 2023, 07:40:00 pm »
Біля мого дому є цілих чотири зоомагазини. Але там, на жаль, вибору мінімум. І деяких потрібних позицій товарів взагалі немає. А де купуєте ви? Куди порадите звернутися? Буду вдячний вам за допомогу.

Оффлайн Roomka

  • Повелитель газона
  • ***
  • Сообщений: 457
  • gazon.ua
    • Просмотр профиля
Re: Порадьте хороший зоомагазин?
« Ответ #3 : Январь 19, 2023, 07:43:11 pm »
Я сам купую і раджу вам купувати товари для тварин https://masterzoo.ua/ua/ тільки тут. Це надійний інтернет-магазин зоотоварів, якому я довіряю як собі. Завжди все якісне, ціни доступні. Перейшовши за посиланням ви можете знайти великий вибір кліток для ваших канерейок. Також є різноманітні корми, ласощі, вітаміни, намордники для собак. Рекомендую купувати тільки в цьому зоомагазині. Вам обов'язково сподобається, я впевнена. Бажаю вдалих покупок.

Оффлайн ХипХоп

  • Озеленитель
  • **
  • Сообщений: 79
  • gazon.ua
    • Просмотр профиля
Re: Порадьте хороший зоомагазин?
« Ответ #4 : Январь 25, 2023, 10:41:27 am »
Одяг для тваринок де краще купувати?

Оффлайн Тапинамбур

  • Озеленитель
  • **
  • Сообщений: 69
  • gazon.ua
    • Просмотр профиля
Re: Порадьте хороший зоомагазин?
« Ответ #5 : Январь 25, 2023, 10:43:33 am »
В мене теж є собака, я їй багато чого купую в інтернеті, але зараз можу порадити магазин 4dog, тут можна купити одяг для собаки https://4dog.com.ua/odezhda-dlya-sobak/ нормальної якості від хороших виробників. Є речі на будь-який розмір та породу. Вже конкретно дивіться на сайті самі.

Оффлайн Indianna

  • Озеленитель
  • **
  • Сообщений: 54
  • gazon.ua
    • Просмотр профиля
Re: Порадьте хороший зоомагазин?
« Ответ #6 : Апрель 03, 2023, 12:36:07 am »
Загляньте ще в каталог цього сайту, тут знайдете всі необхідні вам зоотовари https://zoougolok.com.ua/, адже в каталозі є товари для собак, котів, гризунів, птахів і навіть рептилій. Тут є все, їжа, одяг, товари для гігієни і догляду, іграшки, амуніція, товари для грумінгу - ну все все що тільки може знадобитися домашнім улюбленцям.