Автор Тема: хто може зробити дизайн інтер'єру у Львові?  (Прочитано 228 раз)

0 Пользователей и 1 Гость просматривают эту тему.

Оффлайн занзибарик

  • Повелитель газона
  • ***
  • Сообщений: 112
  • gazon.ua
    • Просмотр профиля
Моя квартира знаходиться в старому будинку, тому планувати дизайн тут досить проблематично. Самостійно зробити це не вдається. Порадьте, хто може зробити дизайн інтер'єру у Львові?

Онлайн балибак

  • Повелитель газона
  • ***
  • Сообщений: 255
  • gazon.ua
    • Просмотр профиля
Re: хто може зробити дизайн інтер'єру у Львові?
« Ответ #1 : Март 03, 2023, 06:44:07 pm »
В будь якому приміщені можна створити цікаву атмосферу та втілити в реальність всі побажання. З цим вирішення цього питання допоможуть досвідчені дизайнери.

Оффлайн купец

  • Повелитель газона
  • ***
  • Сообщений: 279
  • gazon.ua
    • Просмотр профиля
Re: хто може зробити дизайн інтер'єру у Львові?
« Ответ #2 : Март 03, 2023, 06:45:09 pm »
Моя квартира знаходиться в старому будинку, тому планувати дизайн тут досить проблематично. Самостійно зробити це не вдається. Порадьте, хто може зробити дизайн інтер'єру у Львові?
В мене досить нетипове планування квартири, та і знаходиться вона в старому будинку. Вирішила звернутися в цю компанію https://borisstudio.com/uk/design-interior-u-lvovi/ щоб вирішити проблему з інтер'єром. Результат мені дуже сподобався. Вся робота виконана на високому рівні. Задумка дизайнера була несподіваною і цікавою. Рекомендую усім скористатися послугами професіонала.

Онлайн балибак

  • Повелитель газона
  • ***
  • Сообщений: 255
  • gazon.ua
    • Просмотр профиля
Re: хто може зробити дизайн інтер'єру у Львові?
« Ответ #3 : Март 04, 2023, 02:43:32 am »
Да, этот вариант просто шикарный, я думаю, что для тоже вполне круто будет глянуть все варианты.

Оффлайн Тапинамбур

  • Озеленитель
  • **
  • Сообщений: 69
  • gazon.ua
    • Просмотр профиля
Re: хто може зробити дизайн інтер'єру у Львові?
« Ответ #4 : Апрель 25, 2023, 11:01:16 pm »
Я б вам порадив спочатку глянути що там у інтернеті пишуть, ось статті про архітектурні рішення https://interior.org.ua та дизайн інтер'єрів. Там собі те що сподобалось - занотуйте, щоб потім фахівцям можна було розсказати що саме ви хочете бачити у своїй оселі. Це здорово полегшить всім роботу і ви отримаєте ідеальний інтер'єр.