Автор Тема: Де купити алюмінієві розсувні системи?  (Прочитано 230 раз)

0 Пользователей и 1 Гость просматривают эту тему.

Онлайн laran9

  • Повелитель газона
  • ***
  • Сообщений: 433
  • gazon.ua
    • Просмотр профиля
Мені потрібні поради щодо вибору алюмінієвих розсувних дверей. Я тільки починаю займатися ремонтом у своєму будинку і хочу зробити правильний вибір. Які основні критерії я маю враховувати? Чи є якісь особливості, які варто знати? Буду вдячна за будь-яку допомогу!
« Последнее редактирование: Июль 15, 2023, 03:48:48 pm от laran9 »

Оффлайн Roomka

  • Hero Member
  • *****
  • Сообщений: 504
  • gazon.ua
    • Просмотр профиля
Re: Де купити алюмінієві розсувні системи?
« Ответ #1 : Июль 15, 2023, 03:47:43 pm »
Радий допомогти тобі з вибором алюмінієвих розсувних дверей. При виборі дверей важливо звернути увагу на кілька ключових моментів. По-перше, переконайся, що вони виготовлені з якісного алюмінію, який не піддається корозії. Крім того, зверни увагу на товщину профілю, чим вона більша, тим стійкіші будуть двері. Також, не забудь про енергоефективність - обери двері з низьким коефіцієнтом теплопровідності. Якщо будуть додаткові питання, з радістю на них відповім!

Онлайн laran9

  • Повелитель газона
  • ***
  • Сообщений: 433
  • gazon.ua
    • Просмотр профиля
Re: Де купити алюмінієві розсувні системи?
« Ответ #2 : Июль 15, 2023, 03:48:26 pm »
Дуже дякую за відповідь! Ці критерії здаються мені важливими. Але я ще хотів запитати про стиль і дизайн. Якісь рекомендації щодо цього? Як вибрати такі двері, щоб вони гармонійно вписувалися в інтер'єр?

Оффлайн Roomka

  • Hero Member
  • *****
  • Сообщений: 504
  • gazon.ua
    • Просмотр профиля
Re: Де купити алюмінієві розсувні системи?
« Ответ #3 : Июль 15, 2023, 03:49:25 pm »
Мені потрібні поради щодо вибору алюмінієвих розсувних дверей. Я тільки починаю займатися ремонтом у своєму будинку і хочу зробити правильний вибір. Які основні критерії я маю враховувати? Чи є якісь особливості, які варто знати? Буду вдячна за будь-яку допомогу!

Я радий допомогти тобі з вибором, раджу подивитись розсувні алюмінієві двері Шуко https://schueco.co.ua/alyuminievi-rozsuvni-sistemi/ одна з рекомендованих моделей - Schüco ASS 70.HI. Її плюси включають: високу енергоефективність, надійність та зручне керування. Вона також має великий вибір кольорів та фінішних матеріалів, що дозволяє підібрати двері, які гармонійно впишуться в будь-який стиль інтер'єру.

Зверни увагу на її сучасний дизайн та високу якість виконання. Рекомендую тобі ознайомитися з деталями цієї моделі на вказаному каталозі. У разі потреби, з радістю допоможу з будь-якими додатковими питаннями!

« Последнее редактирование: Июль 26, 2023, 12:13:45 am от Roomka »

Оффлайн Тапинамбур

  • Озеленитель
  • **
  • Сообщений: 69
  • gazon.ua
    • Просмотр профиля
Re: Де купити алюмінієві розсувні системи?
« Ответ #4 : Июль 18, 2023, 05:16:18 pm »
А мне двери нужны. Где в Киеве найти такую фирму?

Оффлайн ХипХоп

  • Повелитель газона
  • ***
  • Сообщений: 82
  • gazon.ua
    • Просмотр профиля
Re: Де купити алюмінієві розсувні системи?
« Ответ #5 : Июль 18, 2023, 05:19:02 pm »
Привет! Мне тут попался сайт от производителя - Родос двери Смотрю что пишут про эту фирму в интернете - и мне начинает нравится эта контора. Загляните и вы к ним на сайт, тут много интересных и не дорогих моделей дверей есть Можно себе выбрать что-то на свой бюджет. Я и сама планирую у них заказывать в комнату двери, а уже со временем возьму и входные.