Автор Тема: Де можна купити римські штори?  (Прочитано 211 раз)

0 Пользователей и 1 Гость просматривают эту тему.

Оффлайн купец

  • Повелитель газона
  • ***
  • Сообщений: 292
  • gazon.ua
    • Просмотр профиля
Де можна купити римські штори?
« : Апрель 09, 2024, 08:39:35 am »
Доброго дня! Шукаю ідеальне рішення для вікон у моєму домашньому офісі. Важливо, щоб було зручно керувати освітленням без втрати стилю кімнати. Чи можуть римські штори стати хорошим варіантом і як вибрати тканину, яка б не блідла на сонці?

Оффлайн laran9

  • Повелитель газона
  • ***
  • Сообщений: 449
  • gazon.ua
    • Просмотр профиля
Re: Де можна купити римські штори?
« Ответ #1 : Апрель 09, 2024, 08:40:04 am »
Я зупинився на вертикальних. Вони чудово вписалися в інтер'єр і дозволяють легко регулювати кількість світла. Раджу звернути увагу на матеріал, щоб він був довговічним і легким у догляді.

Оффлайн купец

  • Повелитель газона
  • ***
  • Сообщений: 292
  • gazon.ua
    • Просмотр профиля
Re: Де можна купити римські штори?
« Ответ #2 : Апрель 09, 2024, 08:40:27 am »
Для спальні купив рулонні жалюзі, бо хотів максимально затемнити кімнату для сну. Вибирав темні тканини з високою щільністю. Важливо, щоб система кріплення була надійною, адже вони часто використовуються.

Оффлайн Roomka

  • Hero Member
  • *****
  • Сообщений: 521
  • gazon.ua
    • Просмотр профиля
Re: Де можна купити римські штори?
« Ответ #3 : Апрель 09, 2024, 08:42:54 am »
Для спальні купив рулонні жалюзі, бо хотів максимально затемнити кімнату для сну. Вибирав темні тканини з високою щільністю. Важливо, щоб система кріплення була надійною, адже вони часто використовуються.

Коли я вирішив переосмислити дизайн свого вітального простору, знайти ідеальне рішення для вікон було не так просто, як здавалося спочатку. Після тривалих пошуків я звернувся до компанії Sunset за римськими шторами на вікна https://sunset.kiev.ua/uk/rimski-shtori/ вибір цієї компанії був зумовлений їхньою здатністю пропонувати індивідуальний підхід та широку палітру тканин.
Вони допомогли мені підібрати матеріал, який ідеально доповнював меблі та стіни, а їхня команда заміряла вікна з неймовірною точністю. Результати перевершили всі мої очікування, додавши вітальні елегантності та затишку.

« Последнее редактирование: Апрель 09, 2024, 08:44:21 am от Roomka »