Последние сообщения

Страницы: [1] 2 3 ... 10
1
Общие вопросы / Re: Хочу приобрести жилье
« Последний ответ от Kar4as Февраль 07, 2023, 08:30:58 pm »
У меня есть мечта и цель в жизни это купить свое жилье. Хочу дом.. небольшой, уютный домик, с небольшим участком, недалеко от Киева чтобы на работу и по делам ездить.. Как выбрать и найти?
Если будете сами искать то нужно все доски объявлений регулярно просматривать. Или же обращаетесь в АН недвижимости где говорите что вам надо и вам подберут. Смотрите https://mayak.kiev.ua/house-novyy-budynok-z-dyzaynerskym-remontom-140m2-8sot-petropavlivska-borshchahivka с красивым ремонтом продают на Петропавловской Борщаговке.
2
Общие вопросы / Re: Комерційні приміщення у Полтаві
« Последний ответ от laran9 Февраль 07, 2023, 07:48:51 pm »
Обирайте розташування там, де живуть молоді сім'ї з дітьми. Це гарантує вам наявність покупців стовідсотково. Наприклад, комерційне приміщення купити в новобудові Полтава https://bmkatlant.com/shop/ .  ЖК Європейський від БМК Атлант гарна ідея на мою думку. Це сучасний район та сучасні будівлі, які цікавлять молодих людей для проживання.
3
Общие вопросы / Хочу приобрести жилье
« Последний ответ от HolodnieDnii Февраль 06, 2023, 04:10:32 pm »
У меня есть мечта и цель в жизни это купить свое жилье. Хочу дом.. небольшой, уюный домик, с небольшим участком, недалеко от Киева чтобы на работу и по делам ездить.. Как выбрать и найти?
4
Общие вопросы / Re: Удаление сосудистых звездочек на лице Киев
« Последний ответ от занзибарик Февраль 06, 2023, 12:01:40 pm »
Мультидетекторна комп'ютерна томографія - це відносно новий спосіб дослідження у медицині, і далеко не всі медичні заклади беруться за цю справу. Дуже дякую друзям, які порадили мені центр, що знаходиться у приміщенні старого пологового будинку, має назву Медичний Центр Ультрадіагностики. Там роблять МДКТ у Хмельницькому https://xn----ttbeqkc.xn--j1amh/kt , мабуть, найшвидше і найкраще!
5
Общие вопросы / Re: Удаление сосудистых звездочек на лице Киев
« Последний ответ от балибак Февраль 06, 2023, 11:39:13 am »
Головне аби ніяких проблем потім не було, тому це враховувати потрібно звичайно
6
Общие вопросы / Комерційні приміщення у Полтаві
« Последний ответ от занзибарик Февраль 05, 2023, 09:58:30 pm »
Мене цікавлять комерційні приміщення у Полтаві. Де саме зараз вигідно придбати таку нерухомість під продуктовий магазин?
7
Общие вопросы / Re: Музыкальные инструменты
« Последний ответ от OgrenychLera Февраль 04, 2023, 09:46:59 pm »
Від себе можу поділитись враженнями від замовлення в Гітарному домі. Моя покупка там виявилась досить позитивною - треба було терміново зробити подарунок з розряду музичних інструментів, знайшли в них досить якісну та доступну по ціні гавайську гітару. В нас у місті взагалі не залишилось нормальних магазинів із музичними інструментами, а придбати щось подібне так і взагалі нереально. Вдалося купити укулеле в києві https://guitarhouse.com.ua/ukulele/ виробництво ямаха, трохи більше за 4 тисячі гривен. Якісна деревина, відмінна конструкція, приємне звучання. Надіслали нам день в день від формування замовлення. що досить заощадило час. Все максимально швидко, плюс вибір там величезний.
8
Общие вопросы / Re: Домик из дерева
« Последний ответ от niksa Февраль 03, 2023, 06:21:58 pm »
Ця компанія виконує в Рівному покрівельні роботи https://remontuem.top/pokrivelni-roboty-rivne/ проводиться монтаж, обслуговування та ремонт конструкції будь-якої складності, зроблять вентиляцію та гідроізоляцію. У них дуже приємні ціни, які розраховуються індивідуально, раджу звернутися за консультацією. Нам зробили все на вищому рівні, співпрацею більш ніж задоволені, покрівля вийшла не тільки красива, але і якісна.
9
Общие вопросы / Re: Домик из дерева
« Последний ответ от балибак Февраль 03, 2023, 06:17:10 pm »
Які компанії виконують у Рівному покрівельні роботи?
10
Общие вопросы / Re: Английский на самом высоком уровне
« Последний ответ от Indianna Февраль 01, 2023, 10:39:58 pm »
Чудовим варіантом покращення знань з англійської мови для вашої дитини може стати дитячий зимовий табір у Карпатах https://bigfish.academy/camps/interseason-camp-kanikuli-v-karpatax. Головною перевагою такого проведення часу є вивчення мови в ігровій формі. Дітвора не сидить за підручниками, а під час активного відпочинку або під пісні біля багаття черпає неймовірно корисні знання, які в школі не давалися б так легко.
Страницы: [1] 2 3 ... 10