Автор Тема: Посоветуйте психолога  (Прочитано 216 раз)

0 Пользователей и 1 Гость просматривают эту тему.

Оффлайн gallipka

  • Повелитель газона
  • ***
  • Сообщений: 85
  • gazon.ua
    • Просмотр профиля
Посоветуйте психолога
« : Январь 13, 2023, 06:35:56 pm »
Нужно проконсультироваться с психологом.
Кто мне может посоветовать хорошего специалиста в Киеве?
Желательно анонимно, без подробностей. Спасибо.

Оффлайн ХипХоп

  • Повелитель газона
  • ***
  • Сообщений: 82
  • gazon.ua
    • Просмотр профиля
Re: Посоветуйте психолога
« Ответ #1 : Январь 13, 2023, 06:55:40 pm »
Привет! Я могу посоветовать хорошего психолога Ченцову Алину из клиники СтатусДетокс https://statusdetox.com.ua/ru/doctor/chencova-alina-oleksandrivna/ Моя жена к ней обращалась с послеродовой депрессией, отлично помогла, вернула к жизни. Было все отлично, но жизнь поаернула опять в другую сторону и ... сейчас жена снова к ней ходит, с началом войны опять начались приступы паники.

Оффлайн Тапинамбур

  • Озеленитель
  • **
  • Сообщений: 69
  • gazon.ua
    • Просмотр профиля
Re: Посоветуйте психолога
« Ответ #2 : Январь 13, 2023, 07:23:12 pm »
В Киеве больше шансов найти такого врача, чем на перефирии

Оффлайн занзибарик

  • Повелитель газона
  • ***
  • Сообщений: 112
  • gazon.ua
    • Просмотр профиля
Re: Посоветуйте психолога
« Ответ #3 : Октябрь 24, 2023, 11:28:25 pm »
Скажіть, будь ласка, кому можна звернутися за допомогою в провидіці чи екстрасенсориці? Я маю надзвичайно важливе особисте питання, і мені потрібна порада від когось, хто може проникнути в глибини майбутнього.

Оффлайн балибак

  • Повелитель газона
  • ***
  • Сообщений: 253
  • gazon.ua
    • Просмотр профиля
Re: Посоветуйте психолога
« Ответ #4 : Октябрь 24, 2023, 11:54:00 pm »
Я відверто рекомендую звернутися до провидиці Софії Романової, яка є справжнім експертом у своєму ділі. Софія володіє рідкісним даром передбачення та читання енергій, який дозволить їй відповісти на ваші найскладніші питання і надати вам важливі вказівки для розв'язання особистих проблем. Ця провидиця https://sofiya-providica.com/ працює на високому професійному рівні і має бездоганну репутацію серед своїх клієнтів. Її глибоке розуміння енергетичних потоків і мистецтво передбачення дозволить вам отримати вичерпну і цінну інформацію, яка сприятиме вирішенню ваших особистих питань.