Автор Тема: Хочу зібрати компьютер в інтернеті  (Прочитано 214 раз)

0 Пользователей и 1 Гость просматривают эту тему.

Оффлайн laran9

  • Повелитель газона
  • ***
  • Сообщений: 431
  • gazon.ua
    • Просмотр профиля
Хочу зібрати компьютер в інтернеті
« : Ноябрь 21, 2023, 11:04:55 pm »
Хочу собі скласти хороший комп'ютер в онлайн, через те, що я не дуже в цьому розуміюся, потрібна допомога фахівців. Порадьте мені онлайн сайт, де надають таку допомогу, і можна всі комплектуючі купити.

Оффлайн Roomka

  • Hero Member
  • *****
  • Сообщений: 502
  • gazon.ua
    • Просмотр профиля
Re: Хочу зібрати компьютер в інтернеті
« Ответ #1 : Ноябрь 21, 2023, 11:05:42 pm »
І справді самостійно можна зібрати комп'ютер не зовсім правильно, і компоненти можуть між собою не збігатися. Я збирав собі свій теперішній ПК в онлайн, і дуже задоволений, як його зібрали, сам би я так не зміг.

Оффлайн laran9

  • Повелитель газона
  • ***
  • Сообщений: 431
  • gazon.ua
    • Просмотр профиля
Re: Хочу зібрати компьютер в інтернеті
« Ответ #2 : Ноябрь 21, 2023, 11:06:45 pm »
Ось тому я й беруся його самостійно збирати, бо в цьому треба розумітися. Залиш мені, будь ласка, посилання на сайт, у якому тобі збирали комп'ютер. Хочу ознайомитися з їхніми послугами та цінами. Заздалегідь дякую!

Оффлайн Roomka

  • Hero Member
  • *****
  • Сообщений: 502
  • gazon.ua
    • Просмотр профиля
Re: Хочу зібрати компьютер в інтернеті
« Ответ #3 : Ноябрь 21, 2023, 11:10:54 pm »
Перейди за посиланням https://telemart.ua/ua/assembly-start.html і ти потрапиш на сайт Telemart, і саме там ти можеш замовити конфігурацію ПК. Тобі підберуть повністю всі деталі до комп'ютера, за твоїми вимогами та фінансовими можливостями.

Мені зібрали потужний ігровий комп'ютер, і тепер я можу грати усі ігри, про які раніше мріяти не міг. Великий плюс у тому, що там можна все це купити, та за дуже вигідною ціною, оскільки часто знижки. Тому заходь і фахівці тобі допоможуть.


Оффлайн niksa

  • Повелитель газона
  • ***
  • Сообщений: 117
  • gazon.ua
    • Просмотр профиля
Re: Хочу зібрати компьютер в інтернеті
« Ответ #4 : Январь 16, 2024, 05:15:55 pm »
 Если вы в поиске отличного варианта для покупки бу ноутбука в Киеве https://pc.com.ua/laptops  я с удовольствием порекомендую вам своего поставщика. У них отличные предложения: гарантия на бу ноутбуки составляет целых 6 месяцев, что впечатляет. Цены тоже приятно удивляют – лучшие в городе. Я уже купил у них свой лэптоп и до сих пор в восторге от 100% рабочего состояния. Да еще и 15 дней на тест – это, безусловно, плюс. А еще у них есть доставка по всей Украине! Звоните по номеру  096-261-77-11 и убедитесь сами.

Оффлайн Тапинамбур

  • Озеленитель
  • **
  • Сообщений: 69
  • gazon.ua
    • Просмотр профиля
Re: Хочу зібрати компьютер в інтернеті
« Ответ #5 : Январь 17, 2024, 05:48:34 pm »
Це прикольна ідея, але для тих, хто в цьому розбирається

Оффлайн ХипХоп

  • Повелитель газона
  • ***
  • Сообщений: 82
  • gazon.ua
    • Просмотр профиля
Re: Хочу зібрати компьютер в інтернеті
« Ответ #6 : Январь 17, 2024, 05:51:32 pm »
Так, здорово придумано! Я от теж потроху все міняю в своєму ПК, спочатку монітор поміняв. Тепер на сайті E-Katalog https://ek.ua/ua/k173.htm шукаю новий процесор та материнську плату. Звісно, все одразу купувати - це краще, але в мене не так багато грошей, тому приходиться все робити поетапно.