Автор Тема: Трикотаж для всієї родини  (Прочитано 206 раз)

0 Пользователей и 1 Гость просматривают эту тему.

Оффлайн HANNA

  • Озеленитель
  • **
  • Сообщений: 51
  • gazon.ua
    • Просмотр профиля
Трикотаж для всієї родини
« : Ноябрь 23, 2022, 12:41:09 am »
Інтернет-магазин білизни та одягу ТМ «KOSTA» - https://kosta.ua/ пропонує оригінальні вироби, що забезпечують повноцінний комфорт і зручність. Товари відрізняються витонченими дизайнерськими рішеннями, різноманітністю забарвлень і фасонів, що дозволяє обрати модель на будь-який смак. Продукція виготовляється із сучасних трикотажних полотен. Компанія «KOSTA» широко відома в Україні своєю високоякісною трикотажною продукцією. На сайті представлена таблиця розмірів. Зробивши заміри, можна обрати комфортний одяг малих, середніх та великих розмірів. Якість виробів відповідає високим європейським стандартам, не поступаючись провідним зарубіжним аналогам. 
На сайті представлені такі категорії товарів:

 - піжами та нічні сорочки;
 - чоловічі, жіночі, дитячі трусики різних фасонів;
 - футболки для всіх вікових категорій;
 - майки;
 - комплекти спідньої білизни для жінок;
 - дитяча білизна;
 - спортивний та повсякденний одяг.
Доставка приходить в короткі терміни. До кожного клієнта індивідуальний підхід.
« Последнее редактирование: Ноябрь 23, 2022, 12:41:27 am от HANNA »

Оффлайн Тапинамбур

  • Озеленитель
  • **
  • Сообщений: 69
  • gazon.ua
    • Просмотр профиля
Re: Трикотаж для всієї родини
« Ответ #1 : Январь 16, 2023, 06:22:07 pm »
Потрібно і мені щось подібне придбати

Оффлайн gallipka

  • Повелитель газона
  • ***
  • Сообщений: 85
  • gazon.ua
    • Просмотр профиля
Re: Трикотаж для всієї родини
« Ответ #2 : Январь 16, 2023, 07:05:08 pm »
Я с недавних пор стала шить, начала учиться в карантин и сейчас продолжаю. Работы нет, поэтому я развлекаюсь как могу) Благодаря этому магазину есть возможность купить ткань и фурнитуру для рукоделия не дорого. Трикотаж у них тоже есть, если кому надо - заходите на сайт, там много полезного есть. Вам понравится.

Оффлайн Верони4ка

  • Повелитель газона
  • ***
  • Сообщений: 93
  • gazon.ua
    • Просмотр профиля
Re: Трикотаж для всієї родини
« Ответ #3 : Январь 31, 2024, 02:00:04 pm »
Я вам раджу купити теплі та гарні дитячі худі в магазині ТіШОТКА  Якість толстовки найвищого рівня, а принт яскравий і добре виконаний. Тканина надзвичайно м'яка та приємна, що робить її ідеальною для прохолодних днів. Розмір був точним, діти просто в захваті. Процес замовлення пройшов гладко, і своє замовлення я отримала дуже швидко. Загалом, я настійно рекомендую цей інтернет-магазин усім, хто шукає зручні та стильні толстовки з принтом. Обов'язково буду робити покупки тут знову!