Автор Тема: Купівля сонячного інвертора  (Прочитано 367 раз)

0 Пользователей и 1 Гость просматривают эту тему.

Оффлайн laran9

  • Повелитель газона
  • ***
  • Сообщений: 388
  • gazon.ua
    • Просмотр профиля
Купівля сонячного інвертора
« : Январь 24, 2023, 06:49:00 pm »
Всім привіт! В мене в найближчих планах купівля сонячного інвертора, зараз хочу більше дізнатись про нього, щоб розуміти як він працює. Порадьте який сонячний інвертор краще за все купувати.

Оффлайн Roomka

  • Повелитель газона
  • ***
  • Сообщений: 457
  • gazon.ua
    • Просмотр профиля
Re: Купівля сонячного інвертора
« Ответ #1 : Январь 24, 2023, 06:55:19 pm »
Я бачив у своїх знайомих сонячні панелі, і як виявилось до них потрібно купувати спеціальний сонячний інвертор, щоб не бути залежним від вимкнення електроенергії. Дні часто сонячні, тому він дуже не погано може працювати.
« Последнее редактирование: Январь 24, 2023, 06:56:08 pm от Roomka »

Оффлайн laran9

  • Повелитель газона
  • ***
  • Сообщений: 388
  • gazon.ua
    • Просмотр профиля
Re: Купівля сонячного інвертора
« Ответ #2 : Январь 24, 2023, 06:59:20 pm »
Я поки в інтернеті знайомлюсь інформацією про такі інвертори, оскільки не дуже в них розуміюсь. Може порекомендуєш конкретну модель сонячного інвертора? Буду дуже вдячна за інформацію!

Оффлайн Roomka

  • Повелитель газона
  • ***
  • Сообщений: 457
  • gazon.ua
    • Просмотр профиля
Re: Купівля сонячного інвертора
« Ответ #3 : Январь 24, 2023, 07:14:52 pm »
Я можу тобі порадити інтернет-магазин Intstyle, де ти можеш отримати дуже детальну інформацію про інвертори від спеціалістів, вони також допоможуть тобі його підібрати.

Мій знайомий купив собі інвертор 24V/230V 2.4 кВт 2400 Вт MPPT 80A чистий синус, гібридний, сонячний https://intstyle.com.ua/ua/tovari-dlya-doma/elektrotovari/invertori/invertor-24v230v-24-kvt-2400-vt-mppt-80a-chistij-sinus-gibridnij-solnechnij який перетворює сонячну енергію в електрику, і в домі буде працювати техніка, навіть коли немає світла. Докупити потрібно тільки сонячні панелі. Я також планую найближчим часом його купити, адже він дає змогу бути з електрикою завжди.