Автор Тема: Створити ЕЦП (електронний цифровий підпис)  (Прочитано 171 раз)

0 Пользователей и 1 Гость просматривают эту тему.

Оффлайн laran9

  • Повелитель газона
  • ***
  • Сообщений: 429
  • gazon.ua
    • Просмотр профиля
Привіт усім! Мене цікавить процес створення ЕЦП (електронного цифрового підпису). Я чула, що це дуже важливо для безпечної електронної комунікації. Можливо, хтось може поділитися своїм досвідом у цьому питанні? Які сервіси варто розглянути? Дякую!

Оффлайн Roomka

  • Hero Member
  • *****
  • Сообщений: 500
  • gazon.ua
    • Просмотр профиля
Re: Створити ЕЦП (електронний цифровий підпис)
« Ответ #1 : Октябрь 24, 2023, 09:54:51 pm »
Привіт! Звісно, я можу намагатися допомогти. Зазвичай, для отримання ЕЦП треба звернутися до спеціалізованих сервісів або організацій, що надають цю послугу. Популярні сервіси такі як Приватбанк, Державний реєстр, та інші. Зазвичай вони надають детальну інформацію щодо процесу на своїх веб-сайтах.

Оффлайн laran9

  • Повелитель газона
  • ***
  • Сообщений: 429
  • gazon.ua
    • Просмотр профиля
Re: Створити ЕЦП (електронний цифровий підпис)
« Ответ #2 : Октябрь 24, 2023, 10:00:14 pm »
Привіт! Звісно, я можу намагатися допомогти. Зазвичай, для отримання ЕЦП треба звернутися до спеціалізованих сервісів або організацій, що надають цю послугу. Популярні сервіси такі як Приватбанк, Державний реєстр, та інші. Зазвичай вони надають детальну інформацію щодо процесу на своїх веб-сайтах.
Дякую за відповідь! Скажіть, будь ласка, чи потрібно підтвердження особи для отримання ЕЦП? І які документи можуть знадобитися для цього процесу?

Оффлайн Roomka

  • Hero Member
  • *****
  • Сообщений: 500
  • gazon.ua
    • Просмотр профиля
Re: Створити ЕЦП (електронний цифровий підпис)
« Ответ #3 : Октябрь 24, 2023, 10:08:13 pm »
Так, зазвичай, для отримання кваліфікованого електронного підпису потрібно підтвердити свою особу. Це може включати в себе пред'явлення паспорта, підписання відповідних заяв та подібні процедури. Щодо сервісу DepositSign нічого не чули?
Тут , на їхньому веб-сайті ніби ось описані умови щодо того, як отримати ецп та необхідні кроки. Я чув від свого колеги, що вони пропонують досить простий і зручний процес отримання ЕЦП. Можливо, ще хтось має особистий досвід з ними і підкаже тут нам? Мені було б також цікаво почути досвід оформлення через даний сервіс.
« Последнее редактирование: Октябрь 24, 2023, 10:08:51 pm от Roomka »