Автор Тема: Порадьте стоматологію  (Прочитано 244 раз)

0 Пользователей и 1 Гость просматривают эту тему.

Оффлайн Гивин

  • Озеленитель
  • **
  • Сообщений: 13
  • gazon.ua
    • Просмотр профиля
Порадьте стоматологію
« : Август 03, 2023, 07:44:49 pm »
Усім привіт! Шановне панство, порадьте, будь ласка, стоматологію з нормальним цінником у Києві, бажано в районі Голосієво, але якщо що, то готовий під'їхати куди треба по синій гілці метро.

Оффлайн Колесников

  • Озеленитель
  • **
  • Сообщений: 9
  • gazon.ua
    • Просмотр профиля
Re: Порадьте стоматологію
« Ответ #1 : Август 03, 2023, 08:15:56 pm »
Що саме Вам потрібно зробити? Якщо мова йде про умовну чистку ротової порожнини, то це можна зробити будь де, аби тільки ціна Вас влаштовувала.

Оффлайн Гивин

  • Озеленитель
  • **
  • Сообщений: 13
  • gazon.ua
    • Просмотр профиля
Re: Порадьте стоматологію
« Ответ #2 : Август 03, 2023, 08:32:21 pm »
Що саме Вам потрібно зробити? Якщо мова йде про умовну чистку ротової порожнини, то це можна зробити будь де, аби тільки ціна Вас влаштовувала.
Та ні, мені треба зробити знімок і або коронки ставити, або, якщо там вже нема на що ставити, то починати процес імплантації. Саме тому шукаю нормальну клініку, щоб не начудили мені нічого. Ну й чистку також зробити треба, так)

Оффлайн Колесников

  • Озеленитель
  • **
  • Сообщений: 9
  • gazon.ua
    • Просмотр профиля
Re: Порадьте стоматологію
« Ответ #3 : Август 03, 2023, 10:16:40 pm »
А, ну тоді справа дійсно серйозна. Але якщо Ви замислюєтеся про імплантацію, то зразу кажу Вам - треба буде робити саме панорманий знімок, це обов'язково, бо треба буде бачити, що там з кісткою щелепи. А далі то вже на консультації лікар скаже, які варіанти краще. До речі, раджу звернутися ось в цю стоматологію на Голосієво https://kutsdental.com.ua/ Сподіваюся, все пройде добре.

Оффлайн Гивин

  • Озеленитель
  • **
  • Сообщений: 13
  • gazon.ua
    • Просмотр профиля
Re: Порадьте стоматологію
« Ответ #4 : Август 03, 2023, 11:53:21 pm »
Дякую! Скажіть будь ласка, а Ви самі лікували там зуби? Може, порадите якогось конкретного спеціаліста, бо я не знаю, до кого буде краще записуватися на прийом.

Оффлайн Колесников

  • Озеленитель
  • **
  • Сообщений: 9
  • gazon.ua
    • Просмотр профиля
Re: Порадьте стоматологію
« Ответ #5 : Август 04, 2023, 08:19:57 am »
Ні, я особисто пацієнтом цієї стоматології не був, але чув непогані відгуки від співробітника. він до речі якраз імплант там собі ставив. Звичайно, було б добре перевірити стан імпланту років через 20, але ви ж стільки чекати не будете  8)

Оффлайн gallipka

  • Повелитель газона
  • ***
  • Сообщений: 85
  • gazon.ua
    • Просмотр профиля
Re: Порадьте стоматологію
« Ответ #6 : Сентябрь 07, 2023, 04:23:22 pm »
Не знаю, актуальна ли вам еще эта информация или нет, но может кому-то еще пригодится - в Киеве есть очень хорошая стоматологическая клиника Фортуна Дент. Здесь можно вылечить зубы, сделать отбеливание и протезирование, а также есть замечательный ортодонт - для детей и взрослых. Он может порекомендовать хороший способ выровнять зубы. В общем, пользуйтесь кому надо, не пожалеете.
 


Оффлайн KiraNaitli

  • Повелитель газона
  • ***
  • Сообщений: 104
  • gazon.ua
    • Просмотр профиля
Re: Порадьте стоматологію
« Ответ #7 : Ноябрь 29, 2023, 05:38:06 pm »
 На Позняках где лучше всего лечить зубы?

Оффлайн Амели

  • Повелитель газона
  • ***
  • Сообщений: 85
  • gazon.ua
    • Просмотр профиля
Re: Порадьте стоматологію
« Ответ #8 : Декабрь 01, 2023, 02:02:42 pm »
На Позняках где лучше всего лечить зубы?
Обратитесь в Люми-Дент, это лучшая стоматологическая клиника на Позняках https://www.lumident.kiev.ua/stomatologiya-poznyaki-osokorki Здесь Вам проведут диагностику и подберут наиболее оптимальный метод лечения и восстановления зубов. Клиника оснащена современным оборудованием, работают тут опытные специалисты, а расценки у них вполне приемлемые.

Оффлайн OgrenychLera

  • Повелитель газона
  • ***
  • Сообщений: 97
  • gazon.ua
    • Просмотр профиля
Re: Порадьте стоматологію
« Ответ #9 : Март 01, 2024, 09:19:18 pm »
Як колишній працівник стоматологічного кабінету, скажу, що більшість інструменту без проблем можна купити в тій же Медтехніці. Там якісні товари та надійні постачальники. В них можна стоматологічний інструмент купити https://www.medtechnika.com.ua/ua/stomatolohichnyi-instrument/ він буде більш доступним у ціновому відношенні та не буде гіршим за інструмент, що куплений в профільних магазинах. Порівняйте самі.