Автор Тема: Поминальні обіди у Києві  (Прочитано 159 раз)

0 Пользователей и 2 Гостей просматривают эту тему.

Оффлайн Roomka

  • Повелитель газона
  • ***
  • Сообщений: 477
  • gazon.ua
    • Просмотр профиля
Поминальні обіди у Києві
« : Март 08, 2023, 10:28:35 pm »
Всім привіт! Я шукаю ритуальну службу в Києві, яка займається організацією поминальних обідів. Порадьте мені перевірену, і щоб ціни за їх послуги були не надто високими. Буду дуже вдячний!

Онлайн laran9

  • Повелитель газона
  • ***
  • Сообщений: 406
  • gazon.ua
    • Просмотр профиля
Re: Поминальні обіди у Києві
« Ответ #1 : Март 08, 2023, 10:32:36 pm »
Я нещодавно робила бабусі поминальний обід, оскільки вже рік як її немає. Вибір ритуальних служб, що займаються поминальними обідами багато, але я підбирала собі таку, яка має гарні рекомендації від людей, і ціни за її послуги лояльні.

Оффлайн Roomka

  • Повелитель газона
  • ***
  • Сообщений: 477
  • gazon.ua
    • Просмотр профиля
Re: Поминальні обіди у Києві
« Ответ #2 : Март 08, 2023, 10:36:13 pm »
Я раніше не стикався з такими службами, але вирішив влаштувати роковини дідусю самостійно, мама на заробітках. Підкажи, будь ласка, в яку саме ритуальну службу в Києві зверталась ти, і скільки вони беруть з людини за поминальний обід?

Онлайн laran9

  • Повелитель газона
  • ***
  • Сообщений: 406
  • gazon.ua
    • Просмотр профиля
Re: Поминальні обіди у Києві
« Ответ #3 : Март 08, 2023, 10:48:55 pm »
Замовляла послугу поминального обіду в Києві https://www.prjadko.kiev.ua/ua/ritualni-poslugi/pominalni-obidi.html у ритуальній службі "ПП Прядко" і хочу поділитися своїм враженням. Вартість послуги склала 350 гривень мінімум, проте ця сума включала в себе все необхідне для проведення поминального обіду.

Мені сподобався підхід служби, яка бере на себе всі турботи щодо організації та проведення цього заходу. Я не мала жодного додаткового клопоту, тому що служба дбало про все, від приготування їжі до її подачі та прибирання за столом.

Ще одним позитивним моментом була якість їжі. Вона була дуже смачна та свіжа, а порції великі і достатні для всіх гостей.