Автор Тема: Автошкола у Києві  (Прочитано 159 раз)

0 Пользователей и 2 Гостей просматривают эту тему.

Оффлайн купец

  • Повелитель газона
  • ***
  • Сообщений: 292
  • gazon.ua
    • Просмотр профиля
Автошкола у Києві
« : Сентябрь 22, 2023, 06:36:46 pm »
Чи може хтось порадити мені автошколу на Виноградарі в Києві з високим рівнем навчання? Хотілось би вчитися водити авто в дійсно надійному місці.





Оффлайн niksa

  • Повелитель газона
  • ***
  • Сообщений: 120
  • gazon.ua
    • Просмотр профиля
Re: Автошкола у Києві
« Ответ #1 : Сентябрь 22, 2023, 06:48:54 pm »
Загалом, я раджу філіал автошколи Константа-ГС у Києві на Виноградарі https://avtoconst.com.ua/ua/avtostrit-vinogradar всім, хто хоче навчитися водінню на високому рівні. Тут ви отримаєте відмінну підготовку, гнучкий графік та професійних інструкторів. Ця автошкола ідеально підходить для нас за кілька причин. По-перше, її розташування: це всього кілька кроків від нашого району, що зекономить ваш час та енергію. А саме для мешканців Ветряних Гір, ЖК Варшавського (Варшавського масиву), проспекту Правди, вулиці Свободи, вулиці Наталії Ужвій, Мостицького масиву та сусідніх мікрорайонів-супер варіант.  Щодо якості навчання, я повністю задоволений. Інструктори тут - висококласні професіонали, які підходять до кожного учня з увагою та терпінням. Вони допомогли мені відчути себе впевнено за кермом і готовим до екзамену. Гнучкий графік занять дозволяє мені комбінувати навчання з роботою та іншими обов'язками. Це дуже зручно, особливо для зайнятих людей.

Оффлайн SakuraS

  • Озеленитель
  • **
  • Сообщений: 53
  • gazon.ua
    • Просмотр профиля
Re: Автошкола у Києві
« Ответ #2 : Октябрь 27, 2023, 05:36:19 pm »
У меня на примете только одна автошкола https://aviz.od.ua/ Авиз, мы там с сестрой проходили обучение. Смогли быстро с первого раза потом сдать на права. Там всех желающих обучают, знают как помочь быстро все запомнить и отточить навыки. Теперь всем, кто тоже хочет научиться ездить я желаю эту автошколу.

Оффлайн Vasilisa

  • Озеленитель
  • **
  • Сообщений: 62
  • gazon.ua
    • Просмотр профиля
Re: Автошкола у Києві
« Ответ #3 : Январь 22, 2024, 03:20:53 pm »
Чи може хтось порадити мені автошколу на Виноградарі в Києві з високим рівнем навчання? Хотілось би вчитися водити авто в дійсно надійному місці.

Поищите в интернете, там очень много предложений, и сможете сразу с отзывами ознакомиться. Когда я хотела сдать на права, ввела в гугл запрос автошкола Одесса центр, и сразу нашла «Pegas». Решила к ним обратиться, и в итоге не пожалела! Там оказывают качественные услуги, благодаря профессионализму их инструкторов, с первого раза сдала экзамен. Сейчас уверенно чувствую себя за рулем, все их рекомендации мне очень пригодились!