Автор Тема: Квартира в столице  (Прочитано 1345 раз)

0 Пользователей и 1 Гость просматривают эту тему.

Holodok

  • Гость
Квартира в столице
« : Сентябрь 27, 2020, 11:15:37 am »
Привет! Очень хочу поменять квартиру, дети растут и немного тесно становится. Выбираю 3-комнатную в хорошем районе Киева. Может вы мне подскажете что лучше и где посмотреть?

Оффлайн Kar4as

  • Повелитель газона
  • ***
  • Сообщений: 81
  • gazon.ua
    • Просмотр профиля
Re: Квартира в столице
« Ответ #1 : Сентябрь 27, 2020, 01:01:46 pm »
Привет! Очень хочу поменять квартиру, дети растут и немного тесно становится. Выбираю 3-комнатную в хорошем районе Киева. Может вы мне подскажете что лучше и где посмотреть?
Смотрите квартиры в новых домах, они больше по площади и с нормальными планировками, просто менять на квартиру в старом доме нет резона. Коммуникации старые, подъезды страшные, технологий никаких. А взять скажем такую https://rybalsky.com.ua/kvartira/trehkomnatnaya/ квартиру около Днепра. И место хорошее, и дом отличный, и около дома все есть. Посмотрите и подумайте.

Оффлайн KiraNaitli

  • Повелитель газона
  • ***
  • Сообщений: 104
  • gazon.ua
    • Просмотр профиля
Re: Квартира в столице
« Ответ #2 : Январь 26, 2024, 03:03:49 pm »
А ми хочемо купити квартиру під Києвом, де можна знайти актуальні пропозиції?

Оффлайн Амели

  • Повелитель газона
  • ***
  • Сообщений: 85
  • gazon.ua
    • Просмотр профиля
Re: Квартира в столице
« Ответ #3 : Январь 30, 2024, 10:56:29 am »
А ми хочемо купити квартиру під Києвом, де можна знайти актуальні пропозиції?
Раджу Вам переглянути від забудовника Синергія новобудови Ірпеня https://synergy-bud.com.ua/projects/ У місті розвинена інфраструктура, квартири там коштують значно дешевше ніж у самому Києві. У новобудовах компанії Ви зможете вибрати як одно-, так дво- і трикімнатні квартири недорого і зі зручним плануванням. Поруч з будинками розташовані зони відпочинку з Wi-Fi, зони для прогулянок, спортивні та дитячі майданчики.  Також, в безпосередній близькості є супермаркети, навчальні заклади, дитячі садки, аптеки, фітнес-центри, кав'ярні, ресторани і багато іншого.