Последние сообщения

Страницы: 1 ... 8 9 [10]
91
Газоны / Re: Коли починати сіяти газон навесні?
« Последний ответ от Администратор Март 15, 2024, 11:13:41 pm »
Чому не можна сіяти газон у березні

Посів газонів – одне з важливих завдань весняного догляду за газонами, але не в березні.

Весна починається в березні. Дні стають довшими, температура підвищується, і садівникам-любителям майже немає зупинки. Однак є речі, з якими не варто поспішати в березні, наприклад, посів нового газону.

Є кілька речей, які ви можете зробити в саду в березні, щоб підготувати його до майбутнього сезону, але сіяти газон не є одним із них. Gazon поспілкувався з фахівцем з газону Dr. Харальд Нонн. Він є головою Німецького товариства газонів і він пояснює, чому не варто сіяти новий газон у березні.

Тому не варто сіяти газон у березні

Як і всім рослинам, газонам потрібна певна мінімальна температура, щоб рости та процвітати. За словами доктора температура повинна бути від 10 до 12 градусів Цельсія. Це відноситься до температури землі. У березні в деякі дні вона легко досягає +20С градусів. Але оскільки ночі ще досить прохолодні, земля має мало шансів прогрітися.

Професійна порада: створіть газон від укриттям
Однак д-р. радить хитрість, якщо ви хочете залишити невеликі ділянки покритими газоном і не маєте терпіння: «Ви можете покласти газон на голих місцях, від укриттям. Важливо стежити за тим, щоб насіння добре контактувало з ґрунтом. Після цього на нього накладається ватна тканина. Тоді коливання температури не такі великі. Але треба час від часу заглядати під покриття, щоб переконатися, що під нею не оселилися грибкові захворювання».

Завдяки цьому професійному прийому газон може прорости навіть за низьких температур ґрунту. Загалом, краще почекати, поки земля прогріється. Професіонал із газонів пояснює, що травень – вдалий час для посіву газонів.

Насіння трав проростає лише за вищих температур. І тут фахівець радить сіяти газон не в березні, а пізнішою весною.

92
Газоны / Коли починати сіяти газон навесні?
« Последний ответ от Alexia Март 15, 2024, 10:56:13 pm »
Підкажіть будь ласка, в березні можна закладати сіяти новий газон, чи треба чекати?
93
Общие вопросы / Re: Доставка посилок
« Последний ответ от hyter Март 15, 2024, 12:31:15 pm »
Інформацію про вартість доставки Meest Пошта в Польщу можна знайти на сайті  https://vsim.ua/Groshi/meest-poshta-tarifi-na-dostavlennya-ukrayinoyu-novini-kompaniy-11912741.html. Тут представлений детальний огляд тарифів на різні види послуг, що допоможе вам обрати оптимальний варіант для відправлення вашої посилки. Я з ними співпрацював і завжди знайшов актуальну інформацію на їхньому сайті.
94
Общие вопросы / Re: Купить билет на поезд
« Последний ответ от балибак Март 15, 2024, 08:05:31 am »
 Если вам срочно нужно купить жд билеты, то рекомендую воспользоваться онлайн сервисом Anytrain anytrain.com.ua/ru . С его помощью вы можете быстро и удобно найти подходящий маршрут и приобрести билеты на нужное вам время. Anytrain предоставляет широкий выбор билетов на различные направления, а также позволяет осуществлять оплату онлайн.
95
Общие вопросы / Купить билет на поезд
« Последний ответ от Asmus Март 15, 2024, 07:27:47 am »
Срочно возникла необходимость отправиться в командировку, и мне нужно купить билет на поезд. Подскажите, пожалуйста, какой сервис лучше использовать для покупки жд билетов в кратчайшие сроки?
96
Ну сьогодні реально величезна кількість пропозицій, і вибрати дійсно вартісний варіант може бути не так просто. Я особисто кілька разів замовляв матеріали для ремонту через інтернет і можу з упевненістю порекомендувати магазин Новаторбуд. Цей магазин вирізняється серед інших своєю надійністю, широким асортиментом продукції та вигідними цінами. Зокрема, якщо треба купити гіпсокартон в Києві https://novatorstroy.com/ua/kyiv/category/gipsokartonnye-sistemy/gipsokarton/ , то немає кращого місця для покупки, ніж саме тут. На сайті Новаторбуд ти знайдеш не тільки гіпсокартон, а й все необхідне для монтажу та обробки. Вони пропонують продукцію від провідних виробників, тому якість товарів завжди на висоті.
97
Общие вопросы / Re: Зміцнення стін, ремонт тріщин і пошкоджень
« Последний ответ от купец Март 14, 2024, 06:50:56 pm »
Мені цікаво, чи має хтось досвід із закупівлею будматеріалів онлайн. Я звик до традиційних способів, але з огляду на поточні обставини, розглядаю можливість замовлення через інтернет. Знаю, що існують різноманітні сайти, де можна придбати все необхідне для ремонту та будівництва, але який із них найбільш надійний і вигідний?
98
Общие вопросы / Гороскоп
« Последний ответ от Верони4ка Март 14, 2024, 05:48:14 pm »
Мені дуже допоміг цей гороскоп на сьогодні овен https://stopnews.odesa.ua/horoscope/oven/ У недавній статті автор відправляє читачів у захоплюючу подорож складними гранями знака зодіаку Овен. Завдяки поєднанню проникливого аналізу та відтінку небесної містики ця стаття має на меті розвіяти таємницю, яку часто неправильно розуміють характеристики людей, народжених під цим динамічним знаком. Сила статті полягає в її всебічному дослідженні рис Овна, як позитивних, так і складних. Автор заглиблюється в аріанський дух, підкреслюючи їхню сміливість, напористість і непохитну рішучість. Завдяки анекдотам і добре вивченим астрологічним думкам читачі отримують глибше розуміння мотивів, які рухають Овнами в їхніх пошуках.
99
Общие вопросы / Re: Тюнинг для Audi Q5
« Последний ответ от Cammier Март 14, 2024, 05:20:11 pm »
Привет! Я недавно обратился в ТюнингБаза в Киеве, и они превзошли мои ожидания. В их ассортименте есть все, что нужно для тюнинга Audi Q5 - от стильных элементов экстерьера до улучшений под капотом. Консультанты помогли мне выбрать идеальные запчасти, а качество обслуживания на высшем уровне. Рекомендую заглянуть к ним, если нужен тюнинг Q5!
100
Общие вопросы / Тюнинг для Audi Q5
« Последний ответ от Chaser Март 14, 2024, 05:18:27 pm »
Привет всем! Где лучше всего заказать тюнинг для Audi Q5 в Украине? Какие запчасти необходимы для улучшения внешнего вида и производительности этого автомобиля?
Страницы: 1 ... 8 9 [10]