Автор Тема: Послуги військового адвоката  (Прочитано 232 раз)

0 Пользователей и 1 Гость просматривают эту тему.

Оффлайн laran9

  • Повелитель газона
  • ***
  • Сообщений: 431
  • gazon.ua
    • Просмотр профиля
Послуги військового адвоката
« : Апрель 04, 2023, 11:27:58 pm »
Доброго дня! Я хотів би дізнатися, чи можна отримати юридичну консультацію в режимі онлайн від військового адвоката? У мене є питання про мої права в якості військовослужбовця. Буду вдячний за рекомендацію.

Оффлайн Roomka

  • Hero Member
  • *****
  • Сообщений: 502
  • gazon.ua
    • Просмотр профиля
Re: Послуги військового адвоката
« Ответ #1 : Апрель 04, 2023, 11:34:20 pm »
Юридичні консультації в режимі онлайн стали дуже популярними в останні роки. І щодо вашого запитання, що стосується ваших прав як військовослужбовця, ви повинні звернутися до військового адвоката. Є спеціальні онлайн-платформи з послугами юристів онлайн.

Оффлайн laran9

  • Повелитель газона
  • ***
  • Сообщений: 431
  • gazon.ua
    • Просмотр профиля
Re: Послуги військового адвоката
« Ответ #2 : Апрель 04, 2023, 11:40:12 pm »
Юридичні консультації в режимі онлайн стали дуже популярними в останні роки. І щодо вашого запитання, що стосується ваших прав як військовослужбовця, ви повинні звернутися до військового адвоката. Є спеціальні онлайн-платформи з послугами юристів онлайн.
Дякую за відповідь. А де я можу знайти такого адвоката? Мені потрібен для брата хороший адвокат. Які онлайн-платформи порадите?

Оффлайн Roomka

  • Hero Member
  • *****
  • Сообщений: 502
  • gazon.ua
    • Просмотр профиля
Re: Послуги військового адвоката
« Ответ #3 : Апрель 04, 2023, 11:47:01 pm »
Є кілька варіантів. Наприклад, ви можете знайти військового адвоката конкретно по рекомендації від когось і поспілкуватись з ним, для початку, в режимі онлайн. Але я можу порадити вам використати мобільний додаток "Консультант".
Цей додаток надає різноманітні юридичні послуги від військових юристів, включаючи консультації з дезертирства https://consultant.net.ua/service/408-CRIME-TRIAL та інших питань, які можуть виникнути у військовослужбовців. Ознайомтесь з даним сервісом. Мої знайомі звертались через цей додаток до юристів, їм досить кваліфіковано надали відповідну допомогу за невеликі адекватні кошти.

Оффлайн SakuraS

  • Озеленитель
  • **
  • Сообщений: 53
  • gazon.ua
    • Просмотр профиля
Re: Послуги військового адвоката
« Ответ #4 : Февраль 20, 2024, 12:46:23 pm »
Мені дуже допоміг військовий адвокат з юридичної компанії «Ключ до Бізнесу» , вони змогли проконсультувати мого брата і ми змогли знайти рішення нашої ситуації. Це перевірена компанія, з ними досить безпечно співпрацювати , вони добре знають всі тонкощі законодавства . Я теперь всім рекомендую цю компанію, якщо потрібна допомога юриста.