Автор Тема: Які принти на футболках найкраще тримаються після численних прань?  (Прочитано 251 раз)

Оффлайн Roomka

• Hero Member
  • gazon.ua
    • Просмотр профиля
Привіт! Маю питання до всіх, хто купував футболки з принтами. Як ви вважаєте, які принти найкраще тримаються після численних прань? Які матеріали футболок і типи принтів найкраще вибирати, щоб вони не втрачали свій вигляд? Буду вдячний за ваші поради та досвід!

Оффлайн laran9

• Повелитель газона
  • gazon.ua
    • Просмотр профиля
Я вже декілька разів купляв футболки з різними принтами, перепробував багато варіантів. Найперше, що варто звернути увагу, це якість тканини. Бавовна з невеликим додаванням поліестеру або віскози виявилася найбільш стійкою до прання і довго зберігає форму.

Оффлайн Roomka

• Hero Member
  • gazon.ua
    • Просмотр профиля
Дякую за відповідь! Це дуже корисна інформація. Я теж звернув увагу, що матеріал футболки має велике значення. Також цікаво дізнатися про різні методи друку. Ще, мабуть, важливо також дотримуватися правил догляду за одягом, але не завжди є можливість прати на низьких температурах.

Оффлайн laran9

• Повелитель газона
  • gazon.ua
    • Просмотр профиля
Можу порадити, де можна знайти досить широкий вибір чоловічих футболок з принтами https://www.fatline.com.ua/ua/man.html  . І що найголовніше – вони використовують тільки якісні матеріали та надійні методи друку. Я замовляв у них декілька футболок з цікавими принтами, і вони вже більше року виглядають як нові, навіть після численних прань. Ще один великий плюс – це швидка доставка і можливість замовити футболки з власним дизайном. Вони дійсно знають свою справу і пропонують відмінний сервіс.