(044) 453-21-69
067 4422406
095 3891636
пн-пт с 9:00 до 19:00 Заказать консультацию

День Києва - Новини

Вітаємо зі святом, дорогі кияни!

Сьогодні - чудовий день, коли ми вшановуємо наше чарівне місто. Київ - це джерело давніх легенд і культурного багатства. 

 

Бажаємо, щоб ваші кроки завжди були наповнені впевненістю і натхненням, а ваші мрії збувалися на цій благословенній землі. Нехай місто процвітає, а разом з ним — і ми!

 

Столиця відзначає своє свято – День Києва, який щороку припадає на останню неділю травня. Нашому місту вже виповнюється 1541 рік і воно залишається таким же затишним, гостинним та квітучим

 

Офіційно датою заснування Києва вважається 482 рік. За легендою, це неймовірне місто було засноване князем Києм, його братами Щеком, Хоривом і сестрою Либідь. Місто отримало назву на честь найстаршого брата Кия.

 

День народження Києва почали святкувати ще від 1982 року, цю подію присвятили 1500-річчя від умовної дати заснування нашого Києва. Цікаво, що потім про це свято на деякий час забули, але з 1987 року іменини Києва почали святкувати щорічно.

 

Цьогоріч, після року повномасштабного вторгнення росіян, після всіх пережитих випробувань, кожен киянин почав ще більше цінувати та любити своє місто, свою маленьку Батьківщину.

 

Тож зі святом тебе, наш любий Києве, могутня столиця наймогутнішої держави! Цього року твій день народження не такий веселий, як було до війни, але саме в такі часи ми почали дійсно розуміти твою силу і міць, наша люба столиця.

 

Всі твої діти, всі кияни хочуть, щоб ти розцвітав і розбудовувався, щоб життя в тобі кипіло. Тож будь вільним та незалежним містом, наш Києве, будь прикладом для всіх!

 

За традицією жителі Києва вже з суботи починають святкувати день народження улюбленого міста і столиця як завжди дарує його містянам і гостям багато подарунків, щоби всі могли відсвяткувати як варто. 

 

На день народження Києва проводять безліч культурних та патріотичних концертів, виставок тощо. Звісно, цей рік не стане винятком, але через війну, що розвʼязала проти нас росія, масових святкувань не планується, аби не наражати киян на небезпеку. Великого концерту на Майдані Незалежності та салютів також не буде, заходи плануються скромніші та не такі масштабні.

 

З днем народження тебе, любий Києве!

 

К списку новостей
Заказать обратный звонок