(044) 453-21-69
067 4422406
095 3891636
пн-пт с 9:00 до 19:00 Заказать консультацию

8 марта - Новини

Спасибо весне за праздник! Спасибо женщинам за Весну!

Нехай цей день буде наповнений любов'ю, визнанням та приємними сюрпризами. Бажаємо вам неймовірної щастя, успіхів у всіх справах і відчуття безмежної гідності. Ви - джерело сили та краси у нашому світі!

Мы точно знаем, что этот мир без женщин, а наш портал www.gazon.ua - без прекрасных пользователей, был бы неполноценным как минимум наполовину!

Поэтому команда RASENLUX поздравляет всех женщин вашей компании с самым весенним праздником - Международным женским днем!

Пусть сбываются самые заветные мечты, а сердце будет согрето весенним солнцем – сегодня, завтра и всегда!

Найдите в преддверии праздника хоть пять минут, чтобы поздравить своих самых дорогих и близких женщин: мам, дочерей, любимых, тех, кто радуется вашим успехам и поддерживает, когда вам нужно. Позвоните им, напишите, обнимите! Ведь Любовь, Надежда, Поддержка, Верчик, Удача – не зря женского рода!

 

ПРО МІЖНАРОДНИЙ ЖІНОЧИЙ ДЕНЬ

Здається, щодо питання святкування «8 березня» в українському суспільстві більше дискусій, ніж щодо 8–9 травня!

«Що таке «8 березня»?» 8 березня у всьому світі є Міжнародним днем боротьби за права жінок. Ще кілька років тому цю дату повʼязували тільки з тюльпанами та весною. Та нині все більше жінок погоджуються, що 8 березня – це ще одна нагода заявити про рівноправ’я.

У 2023 році з'явилися пропозиції скасувати це свято – №9009 «Про внесення змін до Кодексу законів про працю України щодо встановлення українських свят» – є думки щодо його зв’язку з комунізмом. Тому для багатьох людей є великим питанням доля цього свята. Наразі цей законопроект знаходиться на розгляді відповідного комітету ВРУ.

Перелік святкових та неробочих днів визначає, що 8 березня – вихідний день в Україні. Жодних змін до законодавства не було внесено, тому свято все ще залишається неробочим днем. 2024 року святкова дата випадає на п’ятницю. Це означає, що українці змогли б відпочити 3 дні поспіль… у мирний час!

Проте воєнний стан в Україні наразі продовжено до 13 травня 2024 року. У період дії воєнного стану не застосовуються, зокрема, норми статей 71–73 КЗпП (святкові і неробочі дні). На практиці це означає, що ОФІЦІЙНИХ СВЯТКОВИХ ТА НЕРОБОЧИХ ДНІВ В УКРАЇНІ НЕМАЄ

АЛЕ, ГРАФІК РОБОТИ ТА ЧАС ВІДПОЧИНКУ ВСТАНОВЛЮЄ РОБОТОДАВЕЦЬ

Тому чи дотримуватися старих правил і не працювати в п'ятницю, або, якщо є необхідність, вивести людей на роботу – КОЖЕН КЕРІВНИК підприємства чи фізособа-роботодавець ВИРІШУЄ НАРАЗІ САМОСТІЙНО


Дорогі жінки, ДЯКУЄМО за абсолютно все, що ви робите у цьому світі! Сильні, сміливі, рішучі, вольові, незалежні, самостійні, разом з тим – гарні та привабливі, ніжні та чуйні, великодушні та незрівнянні!

З великою повагою, 

Администрация
РАЗЕНЛЮКС-Украина

К списку новостей
Заказать обратный звонок