(044) 453-21-69
067 4422406
095 3891636
пн-пт с 9:00 до 19:00 Заказать консультацию

Чому не можна сіяти газон у березні? - Новини

Чому не можна сіяти газон у березні?

Посів газонів – одне з важливих завдань весняного догляду за газонами, але в березні зарано!

Весна починається в березні. Дні стають довшими, температура підвищується, і садівникам-любителям майже немає зупинки. Однак є речі, з якими не варто поспішати в березні, наприклад, посів нового газону.

Є кілька речей, які ви можете зробити в саду в березні, щоб підготувати його до майбутнього сезону, але сіяти газон не є одним із них. Gazon поспілкувався з фахівцем з газону Dr. Харальд Нонн. Він є головою Німецького товариства газонів і він пояснює, чому не варто сіяти новий газон у березні.

Як і всім рослинам, газонам потрібна певна мінімальна температура, щоб рости та процвітати. За словами доктора температура повинна бути від +10 до 12 градусів Цельсія. Це відноситься до температури землі. У березні в деякі дні вона легко досягає +20С градусів. Але оскільки ночі ще досить прохолодні, земля має мало шансів прогрітися.

Професійна порада: створіть газон від укриттям

Однак Dr. Харальд радить хитрість, якщо ви хочете залишити невеликі ділянки покритими газоном і не маєте терпіння: «Ви можете покласти газон на голих місцях, під укриттям. Важливо стежити за тим, щоб насіння добре контактувало з ґрунтом. Після цього на нього накладається ватна тканина - геотекстиль. Тоді коливання температури не такі вже і великі. Але треба час від часу заглядати під покриття, щоб переконатися, що під нею не оселилися грибкові захворювання».

Завдяки цьому професійному прийому газон може прорости навіть за низьких температур ґрунту. Загалом, краще почекати, поки земля прогріється.

Професіонал із газонів пояснює, що травень – вдалий час для посіву газонів.

Насіння трав проростає лише за вищих температур. І тут фахівець радить сіяти газон не в березні, а пізнішою весною.

К списку новостей
Заказать обратный звонок