(044) 453-21-69
067 4422406
095 3891636
пн-пт с 9:00 до 19:00 Заказать консультацию

Останнє косіння газону восени: коли краще це робити? - Новини

Перед початком зими газон потрібно покосити востаннє. Тут ви можете дізнатися, на що звернути увагу та коли саме час косити.

Перед тим, як настануть холодні місяці, є кілька речей, які слід враховувати під час останнього косіння газону.

Процес косіння важливий не тільки навесні та влітку, але й правильний догляд за газоном восени, щоб газон добре пережив зиму. Коли пора востаннє косити газон?

 Останній укіс пізньої осені

Своєчасна підготовка відбувається до того, як газон завмер. Важливо звернути увагу на зовнішню температуру, тому що немає фіксованої дати останньої стрижки газону.

У будь-якому випадку це повинно відбутися до перших заморозків. Досвід показує, що в останню чергу скошувати газон потрібно в кінці жовтня або на початку-середині листопада відносно теплої осені.

При низьких температурах – близько дев’яти градусів тепла ґрунту – ріст газону також сповільнюється.

Коли взимку випадає сніг, світло вже не доходить до трави. Сніг є природним утеплювачем для стебел. Мороз також робить ґрунт твердим і утримує менше поживних речовин. Тому не потрібно косити взимку і не варто так багато ходити по газону.

 Правильна висота газону

Зазвичай для газонів рекомендована висота зрізу 4 - 6 сантиметрів. Довжина травинок також залежить від того, наскільки добре газон витримає навантаження льоду та снігу. Чим коротший газон, тим менша ймовірність того, що травинки зламаються. Тим не менш, ви повинні підтримувати мінімальну висоту в 2,5 - 4 см, щоб не сильно послабити газон і уникнути появи напівпаразитів. Винятки стосуються відповідно коротких типів газону.

 Мокрий газон: про це слід пам’ятати

Не рекомендується косити мокрі або вологі газони, оскільки обрізки можуть прилипнути до ножів газонокосарки. Існує також ризик того, що косарна дека затупиться. Тому у вологу погоду леза слід частіше очищати під час скошування, щоб видалити мокру зелень. Якщо ви хочете полегшити собі завдання, чекайте восени досить сонячного і досить сухого дня. Якщо погода залишається постійно вологою, слід обережно та повільно їхати по галявині.

 Удобрювати газон

Щоб допомогти траві краще перезимувати, додайте достатню кількість поживних речовин під час останнього косіння. Застереження: мульчувальне скошування перед заморозками малопридатне. Через вологість пізньої осені трави зазнають більшого стресу, і газон може злипатися.

В ідеалі удобрювати газон у період з вересня до середини жовтня. Щоб забезпечити необхідні поживні речовини, ви також можете посипати газон життєво важливим вапном як альтернативу звичайному добриву. Повторюйте процес підживлення кожні три-чотири тижні. Високий вміст калію гарантує, що трава має кращу морозостійкість і забезпечує відмінний захист від грибкових патогенів.

 Скарифікація восени

Намір, що лежить в основі скарифікації газону, полягає в тому, щоб розпушити ґрунт і таким чином забезпечити більше повітря та світла. Це також полегшує виявлення бур’янів і впертої порослі та дозволяє уникнути надмірного навантаження на газон. Особливо слід скарифікувати газони з високим вмістом моху . Опале плоди також слід видалити, оскільки це може сприяти гниттю. Ідеальний час для скарифікації - не пізніше початку жовтня.

 Закрити прогалини в газоні

Після розпушування оголені місця слід повторно засіяти, щоб наступної весни трава знову густо відросла. Осінні місяці також мають найкращі погодні умови для повторного посіву: поєднання ще теплого ґрунту та частих опадів забезпечує ідеальне проростання насіння.

 

Щоб трава могла спокійно відпочити в зимовий період, слід уникати прогулянок по газону. Кожен, хто докладе зусиль до холодної пори року, наступної весни отримає пишну та здорову зелень газону.

К списку новостей
Заказать обратный звонок