(044) 453-21-69
067 4422406
095 3891636
пн-пт с 9:00 до 19:00 Заказать консультацию

Поради щодо закладки насіння газону восени - Новини

Поради щодо закладки насіння газону восени – Чи можна сіяти газон в листопаді?


Осінній сезон насправді може виявитися вдалим часом, якщо ви хочете посіяти свій газон у листопаді. Хоча холодна погода може вплинути на зростання газону, ви можете почати підготовку до нового росту восени або навіть взимку. Крім того, пошкодження газону можна відремонтувати взимку. Але як повернутися до тих пишних газонів, які ви так обожнюєте влітку? Чи справді посів насіння трав усуває будь-яку шкоду? Коротка відповідь: так, абсолютно! Ось корисна інформація та поради щодо вирощування насіння газону восени чи взимку.

Чи не буде занадто холодно сіяти газони в листопаді?

 

Коли температура ґрунту опускається нижче 9 градусів, вона може стати занадто холодною для росту звичайного насіння трави. Крім того, ідеальна температура ґрунту для проростання насіння трави повинна бути 9-12 градусів. Як і будь -яке насіння, насіння газону також потребує належних умов, де тепло та вологість є ключовими для проростання.
Однак добре те, що під ним може рости насіння трави. Наприклад, високоякісний тетраплоїдний багаторічний райграс може прорости навіть при температурі ґрунту до 5 градусів. Крім того, вибір відповідного насіння трави, яке може витримувати зимові температури, може означати різницю між успішним, здоровим ростом і поганим результатом. Отже, якщо ви хочете посіяти газон у листопаді, температура ґрунту зазвичай достатньо висока, щоб вибрати з повного асортименту насіння газону.

Чи можна сіяти траву під час дощу?

Хоча ви можете сіяти насіння газону після періоду сильного дощу, надлишок вологи може зупинити ріст. Однак якщо ваш ґрунт добре дренований, насіння трави мають більше шансів прорости.
Ви можете підвищити рівень насіння, додавши більше верхнього шару ґрунту та провітривши газон, коли ґрунт дуже вологий. Так звана скарифікація газону - це процес додавання отворів граблями або аератором. Це відповідно розпушує компактний садовий ґрунт і сприяє дренажу.

Коли найкраще сіяти газони в листопаді?

Ідеальний час для догляду за газоном — між серединою місяця і кінцем року, але деякі сорти можна сіяти протягом усього сезону, якщо температура ґрунту вище 5 градусів. Однак у зимові місяці температура і вологість не такі оптимальні для проростання насіння трави. Тож це не завжди практично, але підсівання взимку все одно цілком можливо, якщо трохи знати та правильно вибрати тип насіння.

Застосовуйте при посіві метод спокою насіння

Як описано вище, температура ґрунту нижче 9 градусів буде занадто низькою для проростання насіння трави. Однак насіння трави також можна висаджувати в дуже холодну погоду. Цей спосіб вирощування відомий як посів у стані спокою або стан спокою насіння.
Якщо ви посієте насіння в дуже холодну погоду або мороз, воно може залишатися в стані спокою, поки не створяться умови для проростання. Це можна зробити, якщо ви не хочете чекати, поки ґрунт достатньо відтане, щоб посадити навесні. Якщо ви плануєте посіяти свій газон у листопаді таким чином, ви будете на крок попереду, коли повернеться тепла погода.

Чи витримає нове насіння трави морози, мінусову температуру та сніг?

У цьому випадку ви також можете сподіватися на позитивну відповідь. Наприклад, снігопад після того, як ви посіяли насіння трави, насправді може бути корисним. Це допомагає сформувати захисний шар над насінням і утримувати їх у стані спокою.
Але проблеми може викликати теплий період взимку. Це може активізувати процес проростання, що ускладнить новому росту, коли температура знову знизиться. Це ще одна причина, чому важливо вибрати відповідне насіння трави, яке буде не тільки зимостійким, але і чиї сходи виростуть великими і міцними, не зважаючи на холод.

Газони в листопаді в холодну погоду

Як ви, можливо, вже зрозуміли, ви дійсно можете сіяти насіння трави в холодні місяці. Якщо ви вирішили, що посів насіння газону восени чи взимку вам підійде, ось кілька речей, які ви можете зробити, щоб отримати найкращі результати:
• Підготуйте свій газон або ґрунт для посіву трави, згрібаючи та вирівнюючи, як це робили б в інші пори року. Якщо ґрунт занадто вологий, додайте шар верхнього шару ґрунту та ретельно провітріть.
• По-перше, виберіть правильне насіння трави. Певні сорти краще підходять для осіннього або озимого посіву, ніж інші. Як уже зазначалося, рекомендуються високоякісні та міцні сорти трави.
• Сійте рівномірно та забезпечте хороший контакт із ґрунтом під час сівби. Ви можете зробити це, покатавши або ущільнити насіння трави після того, як ви його розкладете.
• Якщо ґрунт ще не вологий, вам також слід ретельно полити ділянку. Холодна погода повинна підтримувати ґрунт вологим, тому подальший полив, швидше за все, не знадобиться.

Хоча осінь чи зима можуть бути не ідеальним часом для посіву насіння трави, ви, безумовно, можете закласти основу. Докладіть зусиль, і коли температура підвищиться, ваше насіння трави буде готове вирости в пишний газон, на який ви сподівалися.

К списку новостей
Заказать обратный звонок