(044) 453-21-69
067 4422406
095 3891636
пн-пт с 9:00 до 19:00 Заказать консультацию

З Днем державного прапора України - Новини

З ДНЕМ ДЕРЖАВНОГО ПРАПОРА УКРАЇНИ!

На вшанування багатовікової історії українського державотворення, державної символіки незалежної України 23 серпня в Україні відзначається державне свято – День Державного Прапора України 

 

Свято, яке відзначають із 2004 року на державному рівні. До цього День Державного прапора відзначався 24 липня на муніципальному рівні, оскільки в 1990 році синьо-жовтий прапор здійнявся над Київською міськадміністрацією

 

Державний Прапор – один з офіційних державних символів суверенітету держави. Український Державний Прапор – стяг із двох рівновеликих горизонтальних смуг синього і жовтого кольору.

 

Відомо, що синьо-жовті кольори на прапорі мають щонайменше тисячолітню історію і сягають часів Київської Русі та Галицько-Волинського князівства.

 

Нині український національний синьо-жовтий прапор є державним прапором України. Впродовж історичних звершень він ставав символом боротьби за національні й соціальні права українського народу. Серце кожного українця завмирає при підйомі національного прапору. У ньому втілені віковічні прагнення до миру, праця, краса та багатство рідної землі.

 

Державний Прапор як символ країни є втіленням національної єдності, честі та гідності, традицій державотворення, історії та сьогодення.

 

Також сьогодні відзначають День міста Харкова. Саме цього дня в 1943 році місто було звільнено від німецько-нацистських загарбників. Харків має статус міста з 1654 року. Зараз це найбільше місто на східній території України, друге за величиною у нашій державі. Тож, харків’яни, зі святом вас!

 

Нехай якнайшвидше синьо-жовтий стяг замайорить над кожним українським населеним пунктом! 

 

СЛАВА УКРАЇНІ! СЛАВА ЗСУ! 

 

К списку новостей
Заказать обратный звонок