(044) 453-21-69
067 4422406
095 3891636
пн-пт с 9:00 до 19:00 Заказать консультацию

Скарифікація газону в березні: користь чи шкода - Новини

Скарифікація газону в березні: користь чи шкода?

Якщо ви проводите роботи по скарифікації газону невчасно, ви не тільки пошкодите газон, але навіть спровокуєте буйний килим бур’янів. Коли краще починати цей радикальний етап догляду за газоном?

Перші теплі весняні дні на початку березня заводять людей в сад. Потім зазвичай не проходить багато часу, поки ви почуєте перший скарифікатор на сусідському газоні. Потім наступний, наступний, і все більше і більше сусідів проводять цю процедуру навкруги вас. А поки ще занадто рано проводити скарифікацію! Газон ще не готовий до цієї дуже стресової процедури, яка є для газонної трави справжнім тягарем. Тому що земля все ще холодна, незважаючи на підвищення температури повітря. Все це занадто холодно для газону. Скарифікатор видаляє з газону всі види моху та підсохлої трави, іноді залишаючи досить великі прогалини на зеленому килимі. Газонна трава просто не може досить швидко закрити ці прогалини на початку року у березні. Ідеальна можливість для проростання бур'янів! Бур’яни не мають проблем із низькими температурами на землі, тому можуть поширюватись набагато швидше, ніж газон, на який сильно впливають скарифікаційні ножи.

Коли потрібно скарифікувати газон навесні?

Скарифікація Не скарифікуйте свій газон раніше середини квітня, можливо навіть пізніше. При низької температури на ґрунті газонна трава не росте досить швидко. Пересів, ремонт або відновлення газону при низьких температурах, також потребує деякого часу проростання насіння - від 12 до 21 доби. Майте на увазі, що насінню потрібен час, поки воно не проросте в щілинах, утворених в дерні під час з скарифікації.

Наша порада:
Вносіть добриво N-P-K по сезону на свій газон за два тижні до скарифікації. Таким чином газонна трава буде готова до процедури, та можна одразу розпочати роботу. Газони найкраще проростають, коли середньодобова температура ґрунту постійно і перевищує 15 градусів Цельсія. Це стосується навіть якісного насіння яке не особо охоче проростає при низьких температурах.

Якщо вам треба сіяти (ремонтувати) газон після скарифікації , ви матимете найкращий успіх із травосумішшю того типу газону, який ви використовували спочатку, або принаймні дуже схожого за складом. Краще мати запас з однієї партії насіння для повторного посіву. В цьому випадку гарантовано, що газонна трава не буде відрізнятися по відтінку зеленого кольору, та інтенсивності росту травостою, та структурі листя.

 

Бажаємо мирного неба, та зелених газонів!

К списку новостей
Заказать обратный звонок