(044) 453-21-69
067 4422406
095 3891636
пн-пт с 9:00 до 19:00 Заказать консультацию

День Української Державності - Новини

З ДНЕМ УКРАЇНСЬКОЇ ДЕРЖАВНОСТІ!

Сьогодні, 28 липня, – День Української Державності. Хоча відзначаємо свято лише вдруге, своїм корінням воно сягає у глибоку давнину – у часи хрещення князем Володимиром Великим Київської Русі.

Із тих пір і до сьогодні ми, народ України, творимо історію нашої держави, відстоюємо наші права, свободу, територію, самобутність. Усе те, що не дає спокою росії, яка намагається не лише загарбати українські території, а ще й приватизувати нашу історію.

Тисячоліттями за нашу державу боролися герої минулого. За тисячолітню незалежність сьогодні борються герої сучасності, які тримають оборону, дають відсіч та штурмують окупантів, відстоюючи наші кордони, історію, мову, культуру, свободу і незалежність, проявляють небачену мужність і рішучість.
Українців не зламати! Українська державність має тисячу років і буде існувати вічно!
Зі святом Української державності! Україна вистоїть. Україна переможе. Слава Україні!

Цього року Україна вдруге відзначає День Української Державності, встановлений Указом Президента України від 24 серпня 2021 року. Ця памʼятна дата покликана нагадувати, що українське державотворення має понад тисячолітню традицію, а його витоки – у Руській середньовічній державі, центром якої був Київ.

День Державності відзначається того ж дня, коли українські християнські церкви вшановують памʼять Київського князя Володимира Великого та День Хрещення Руси–України. Ми відзначаємо його сьогодні, 28 липня, й розуміємо, що Українській державності не 32, а понад тисяча років. І ніхто не зможе забрати у нас те, за що боролися і віками будували тисячі поколінь українців.

З початком російської агресії проти України ми усвідомили наскільки цінною для нас є наша Держава, тому День Української Державності нероздільно пов’язаний із нашим військом і людьми, які всі працюють на нашу перемогу. Перемогу добра над злом, законності над беззаконністю, миру над війною. Запорукою цьому буде наша єдність – єдина обов'язкова умова збереження нашої державності.

Будьмо сильні, маймо віру, живімо майбутнім, бережімо дітей і рідних, шануймо традиції, нашу історичну та культурну спадщину, допомагаймо ближнім й нашим воїнам, і все буде Україна!

Нагадуємо, що вже наступного року свято відзначатиметься 15 липня з огляду на перехід Православної церкви України та Української греко-католицької церкви на Новоюліанський стиль календаря.

В умовах воєнного стану, згідно зі статтею 6 Закону України «Про організацію трудових відносин в умовах воєнного стану» всі святкові та вихідні дні, передбачені статтею 73 КЗпП України, СКАСОВУЮТЬСЯ

З історичної нагоди Дня Української Державності, ми щиро вітаємо українців у всьому світі! Сьогодні ми спільно відзначаємо становлення Української Держави та вшановуємо багату історію, культуру та стійкість нашої великої країни.  

День української державності - символ сили та єдності українського народу. Незважаючи на виклики, українці продовжують триматися разом, пишаються своєю спадщиною та сповнені рішучості будувати світле майбутнє.

Будьмо сильними та підтримуймо наших захисників. Пам'ятаймо наше минуле, цінуймо наше сьогодення та уявляймо мирне майбутнє. Нехай дух єдності та рішучості веде нас у ці складні часи. Разом ми здолаємо будь-які перешкоди та збережемо нашу незалежну і сильну Державу!

К списку новостей
Заказать обратный звонок