(044) 453-21-69
067 4422406
095 3891636
пн-пт с 9:00 до 19:00 Заказать консультацию

World Bee Day - Всесвітній день бджіл, підтримайте біорізноманіття за допомогою Мавританського газону - Новини

Всесвітній день бджіл відзначається 20 травня і має на меті підкреслити роль, яку бджоли відіграють у нашій екосистемі. Понад 270 видів бджіл, які є основними запилювачами, відповідальними за зростання багатьох фруктів, овочів і квітів. Однак популяція бджіл у всьому світі зменшується через такі фактори, як втрата середовища проживання та використання пестицидів, але Травосуміш Мавританський газон має відповідь, як залучити медоносних запилювачів у ваш відкритий простір і як створити сад, сприятливий для бджіл.

Запилювачі мають важливе значення для світового біорізноманіття, оскільки майже три чверті наших глобальних продовольчих культур залежать від бджіл та інших корисних комах. Запилення є ключовим для нашого постачання їжі, кожен третій шматок їжі залежить від цього процесу. Бджоли та інші запилювачі також дозволяють перехресне запилення квітів, що призводить до виробництва овочів, фруктів, горіхів і насіння від ділянки до пластини.

З темою цьогорічної події «Бджола та молодь», яка визнає, що молоде покоління є ключовим фактором у боротьбі зі зменшенням чисельності наших корисних комах. Травосуміш Мавританський газон - є найкращим вибором для всіх, хто хоче зробити свій внесок у захисті смугастих чемпіонів з біорізноманіття.

Наповнені різноманіттю суміші з понад 22 видів насіння польових квітів, без будь-яких додаткових наповнювачів, бджоли можуть насолоджуватися Горицвіт літній, Амарант хвостатий, Огірочник лікарський, Волошка синя, Лищиця струнка, Нічна фіалка, Вечорниці духмяні, Льон звичайний, льон-довгунець, Люпин вузьколистий, Люпин жовтий, Ромашка лікарська, Левкой довгопелюстковий, Матіола дворога, Чорнушка дамаська кудлата, Енотера червоночашечкова Перелет червоночашечковий, Мак дикий польовий самосійка, Фацелія пижмолиста, Резеда пахуча запашна, Мильнянка базиликолиста сороканедужник, Конюшина багряна, Фіалка польова.

Мавританський газон складається з трав газонного типу і квітів, що відносяться до степових, лугових і польових. Причому, 1 кг упаковки містить два окремі пакети: травосуміш насіння трав газонного типу і окремий пакет з насінням однорічних і багаторічних квітів. Отже, у Вас існує два варіанти створення прекрасного квітучого газону. Насіння квітів краще всього висівати весною. 

Мавританський газон висівайте відповідно до рекомендацій на упаковці, з розрахунку 1 кг на 75 кв.м, що робить його вигідною покупкою. Швидка перемога для бджіл і тих, хто хоче миттєвого кольору, польові квіти з’являться всього за вісім тижнів, і сад оживе дзижчанням бджіл і пурхаючими метеликами з мінімальними зусиллями.

Мавританський газон був розроблений спеціально для любителів природи, щоб залучити запилювачів, а також допомогти тим, хто хоче засіяти свої газони.

Квіти в газонній суміші, такі як горець пташиний, вика звичайна, жовтець лучний, маргаритка та інші, мають різні кольори, текстури та висоту, що може створити привабливий та динамічний луг. Крім того, ці польові квіти відомі своєю адаптивністю до різних типів ґрунту та клімату, що робить суміш гарним вибором для широкого спектру садів і газонів, створюючи процвітаючу екосистему, яка підтримує запилювачів протягом усього вегетаційного періоду.

Окрім посадки насіння польових квітів, ви також можете залучити бджіл за допомогою зручного для бджіл готелю для комах у місці, що виходить на південь, де воно може отримати багато сонця. Також важливо підтримувати зволоження бджіл, щоб допомогти їм продовжувати роботу як запилювачів. Один простий спосіб забезпечити бджіл водою – це створити джерело води у своєму саду. Ви можете зробити це, поставивши неглибокий піддон, наповнений водою, і вистилаючи його камінням. Камені служать майданчиками для посадки бджіл, дозволяючи їм безпечно дістатися до води без ризику потонути.

На жаль, за оцінками, 35 видам бджіл загрожує зникнення, але наша суміш Мавританський газон може допомогти вам створити притулок для бджіл та інших запилювачів, водночас додаючи краси та біорізноманіття на відкритому повітрі. Дикі квіти створять позитивний вплив не лише на ваш зовнішній простір, але й на Всесвітній день бджіл та за його межами.

Наповнений кольорами та різноманіттям, суміш Мавританський газон — це чудова імпульсивна покупка за доступною ціною, яка дає змогу садівникам-початківцям зробити свій внесок у допомогу бджолам.

Виконайте ці прості кроки, щоб виростити яскравий сад польових квітів, який чудово розцвіте до Всесвітнього дня бджіл. Незалежно від того, чи хочете ви відродити існуючий сад або створити нову ділянку диких квітів, Rasenlux GmbH пропонує широкий вибір сумішей, які підійдуть для вашого саду та приведуть бджіл до вашого порога. Відкрийте для себе асортимент сумішей насіння диких квітів і газонів на нашому веб-сайті www.gazon.ua

 

К списку новостей
Заказать обратный звонок