(044) 453-21-69
067 4422406
095 3891636
пн-пт с 9:00 до 19:00 Заказать консультацию

З Днем захисників та захисниць України - Новини

З Днем захисників та захисниць України!

Нехай нескорений козацький дух минулих поколінь назавжди буде для вас джерелом натхнення для розбудови сучасної й міцної України, адже сьогодні саме ви - захисники і захисниці України – сучасні герої, завдяки яким Україна була, є і буде!

 

В умовах російської агресії всі ми гостро відчули важливість наших військових. 

 

До початку російсько-української війни на східній Україні державним було свято 23 лютого – День захисника Вітчизни. Ця урочистість дісталася нам з часів СРСР, а тому в процесі політики декомунізації було вирішено запровадити українську автентичну дату. 1 (14) жовтня виявилося майже ідеальним варіантом. Річ у тім, що саме на цей день припадає велике церковне свято Покрови, яка здавна вважалася захисницею українських воїнів. Приурочено до Покрови, 1 (14) жовтня також справляють День УПА та День Українського Козацтва. Виходить, що офіційне свято, засноване у 2014 році, охоплює вшанування не лише сучасних захисників, а й тих воїнів, які поклали своє життя на захист України ще у минулі століття.

 

З 2014 до 2022 року офіційною датою Дня захисників і захисниць України було 14 жовтня. У зв'язку з реформою церковного календаря в Україні, Покрова Пресвятої Богородиці, а тому і всі вище зазначені свята, з 2023 року відзначатимуть 1 жовтня. 

 

Другий рік поспіль свято – зі сльозами на очах, з болем у серці, з молитвою та вірою у те, що кожен з вас, дорогі наші захисники та захисниці, повернеться до додому живим та здоровим! Нам, звичайно, хотілося б миру в усьому світі, але, на жаль, в нашому житті таке навряд чи можливо. А тому особливо важливо те, що за наше життя і свободу є кому постояти!

 

Слава Україні!

Слава нашим захисникам та захісницям!

К списку новостей
Заказать обратный звонок