(044) 453-21-69
067 4422406
095 3891636
пн-пт с 9:00 до 19:00 Замовити консультацію

"РАЗЕНЛЮКС-Україна" - Вчора...Сьогодні...Завтра

Підприємство "РАЗЕНЛЮКС - Україна" працює на українському ринку вже більше 20 років і спеціалізується на постачаннях насіння газонних трав і газонних комплексів.

02 лютого 2018 року ТОВ "РАЗЕНЛЮКС-Україна" відмітив свою 21-річну річницю.

ТОВ "РАЗЕНЛЮКС - Україна" має приватну форму власності, Організаційно-правова форма - ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ.

Спеціалізація підприємства - постачання і продаж сумішей насіння газонних трав, надання консультаційних послуг з експлуатації і закладки газонів.

Підприємство було створене колективом однодумців, які прагнули працювати, мають великий досвід роботи в області озеленення і благоустрою, усі співробітники адміністрації підприємства мають спеціалізовану освіту. Головний агроном підприємства має великий практичний і науковий досвід роботи з насінням газонних трав. Підприємство постійно вивчає попит на насіння газонних трав в Україні, постійно удосконалює можливість постачання самих передових травосумішей насіння газонних трав від відомого європейського виробника RASENLÜX GmbH (Німеччина) www.rasenlux.de

ТОВ "РАЗЕНЛЮКС-Україна" має у своєму розпорядженні власний сучасний склад для зберігання насіння газонних трав, обладнаний електронною системою захисту насіння від гризунів. Підприємство має договір на оренду спеціалізованого складського приміщення для зберігання насіння в умовах митного складу при проведенні робіт по сертифікації. Митний ліцензійний склад (МЛС) і Склад тимчасового зберігання (СТЗ) знаходиться в зручному місці, недалеко від центрального офісу нашого підприємства.

Наше підприємство постійно відстежує якість насіння, що ввозиться. Травосуміші, які ввозяться уперше, проходять обов'язкове випробування декоративних і технічних якостей в період вегетації на власних приватних дослідних ділянках. Отримані результати ретельно вивчаються візуально і порівнюються із запропонованим описом травосумішей фірми-виробника. Наше підприємство раніше мало прямі контракти з фірмами-виробниками з Данії, Польщі, Голландії, Німеччини.

Ми дійшли висновку, що фірма RASENLÜX GmbH (Німеччина), відповідає усім сучасним вимогам якості насіння. Принципово новий науковий підхід виробництва газонних травосумішей дозволив німецькій фірмі RASENLÜX зайняти гідне місце в рядах провідних фірм-селекціонерів світу.

Перевага газонів фірми RASENLÜX - швидка схожість, повільне зростання, значна густина, виняткова зносостійкість, висока декоративність.

Наше підприємство ТОВ "РАЗЕНЛЮКС-Україна", має ексклюзивне дистриб'юторське право продажу травосумішей RASENLÜX на території України, що підтверджується спеціальним знаком - Сертифікатом виробника. Також наше підприємство задовольнило вимоги адміністрації німецької фірми RASENLÜX GmbH за усіма показниками, а саме об'єми продажів насіння і отримало в нагороду - спеціальні ціни від виробника, які традиційно є найнижчими на ринку насіння.

На початку 1996 року фахівцями компаній RASENLÜX GmbH, Німеччина і ТОВ "РАЗЕНЛЮКС-Україна", Україна, була розроблена спеціально для України Програма:

«RASENLÜX – Газони без проблем!».

Програма повністю відповідала міжнародним стандартам якості і естетичним вимогам. У ній вдало поєднувалися світовий досвід селекції і виробництва насіння газонних трав, обробітки газону з особливостями українських умов.

Товари з торговою маркою RASENLÜX в Україну поставляється для ТОВ "РАЗЕНЛЮКС-Україна", Україна, 03113, місто Київ, проспект Перемоги, 82-А.

Незмінний принцип компанії - представлення на українському ринку тільки високоякісного насінного матеріалу для створення газонів. З цією метою ТОВ "РАЗЕНЛЮКС-Україна" підтримує постійні контакти з ведучими європейськими і світовими виробниками насіння газонних трав з Німеччини, Канади, США, Італії, Данії, Голландії, Швеції.

Щорічна участь у всесвітніх виставках GaLaBau - Міжнародна виставка по озелененню міст і ландшафтному дизайну, Nuernberg, (Німеччина), FLORISTICA, м.Дрезден (Німеччина), GAFA, м.Кельн (Німеччина), IPM, м.Эссен (Німеччина), "Зелений тиждень", м.Берлін (Німеччина), INTERNATIONALE GARTENBAUMESSE und OGATECH, Tuln, TULLNER (Австрія), ФЛОРА, м.Софія, (Болгарія), "Зелень-цє життя", м.Варшава (Польща), "Квіти", м.Москва (Росія) і інших, дає можливість розвитку нових напрямів в діяльності нашого підприємства, знайомство з новий ідеями і новими компаніями, що призводить до подальший взаємовигідній співпраці.

Сьогодні, завдяки новітнім селекційним технологіям, зусиллями селекціонерів-практиків, на український ринок введено 24 газонних травосумішей. По закінченню сортовипробувань в 2011-2013 роках на ринок України поступили ще 4 принципово нових травосумішей для озеленення і благоустрою. Травосуміші підготовлені для різних грунтово-кліматичних зон, будь-яких умов експлуатації і догляду. З 2012 року в продаж поступили ще 2 нових суміші насіння газонних трав. Ці суміші розроблені фахівцями компанії RASENLÜX GmbH, на прохання ТОВ "РАЗЕНЛЮКС-Україна" для різних регіонів України.

З 2012 року, ми так само пропонуємо українським любителям газонів поліпшений оновлений склад популярної суміші Мавританський газон. До складу Мавританського газону, увійшли 59 найменувань диких польових, лугових кольорів, як однорічних, так і багаторічних кольорів загальною вагою 100 грам в одно кілограмовій коробці.

Унікальна цінність газонних сумішей полягає в тому, що вони повністю адаптовані до українських грунтово-кліматичних умов України, а також враховують традиції, смаки і менталітет українського споживача.

Насіння, що поставляється нами, проходить тестування в міжнародних лабораторіях ISTA, сертифікацію в країні походження і фітосанітарний контроль.

Усі травосуміші проходять цілий ряд галузевих перевірок якості, перед тим, як потрапляють в продаж:

 • - отримання карантинного дозволу на імпорт насіння від Укрголовдержкарантину;
 • - отримання дозволу Міністерства Аграрної Політики України Департаменту ринків продукції рослинництва і розвитку насінництва;
 • - догляд на наявність карантинних об'єктів на кордоні України;
 • - Видається Карантинний сертифікат Державною інспекцією по карантину рослин;
 • - Акт фітосанітарного контролю підкарантинних і підконтрольних матеріалів, видається Пограничною державною інспекцією по карантину рослин);
 • - догляд при розвантаженні на митний ліцензійний склад МЛС або склад тимчасового зберігання СТЗ;
 • - Акт відбору, перевірка на місці МЛС/СТЗ наявність підкарантинних і підконтрольних матеріалів);
 • - отримання Свідоцтва карантинної експертизи від Міськдержкарантина Києва, ГТВ;
 • - Рекомендовані заходи: використати за призначенням;
 • - відбір зразків на сертифікацію насіння УкрЦСМ (УкрСЕПРО);
 • - Отримання Сертифікату відповідності на насіння, і Протоколу випробувань проби насіння. Насіння відповідає вимогам ДСТУ 2240-93;
 • - травосуміші супроводжуються фітосанітарним сертифікатам виробника;
 • - травосуміші супроводжуються сертифікатом походження насіння;
 • - травосуміші супроводжуються міжнародними сертифікатами ISTA на усі компоненти травосуміші;
 • - усі нові травосуміші також проходять перевірку на власних приватних ділянках підприємства ТОВ "РАЗЕНЛЮКС-Україна".

Після таких ретельних заходів перевірки якості насіння, наше підприємство може повністю забезпечити гарантії якості насіння.

Усі травосуміші відповідають вимогам ДСТУ 2240-93. 
ДСТУ 2240-93 "Насiння сiльськогосподарських культур. Сортовi та посiвнi якостi. Технiчнi умови"

З 1997 року газонні травосуміші RASENLÜX завоювали популярність не лише на українському ринку, але і в країнах СНД.

За цей час нашими клієнтами стали більше 100000 комерційних і державних підприємств. Серед них комунальні підприємства займаються благоустроєм і озелененням міст і приватних володінь, спортивні і лікувальні організації, будинки відпочинку і санаторії, великі супермаркети і магазини, садові центри з більше 300 міст і населених пунктів усіх регіонів України, з 22 міст країн СНД. ТОВ "РАЗЕНЛЮКС-Україна" поставляє товар в найбільші спеціалізовані гіпермаркети України.

Близько 75% насіння газонних трав поставляється в Україну тільки РАЗЕНЛЮКС-Україна.

Професійні озеленювачі встигли оцінити належним чином неперевершену якість наших газонних сумішей. Саме тому в м. Києві нашими травами засіяні історичні місця і архітектурно-ландшафтні пам'ятники, тепер, прекрасні газони на території України можна побачити на Хрещатику і у Ботанічних садах, перед міністерствами, посольствами і офісами, в парках і скверах, на стадіонах і майданчиках для гри в гольф і приватних територіях.

Наше підприємство має позитивний досвід роботи більше 15 років. Нашими постійними покупцями є: державні комунальні підприємство що спеціалізуються на озелененні і благоустрої, утриманні зелених насаджень, комерційні підприємства по благоустрою, організації, приватні особи та інші.

Впродовж декількох років ми плідно співпрацювали з провідними національними мережами будівельних гіпермаркетів.

Перші наші покупці в Україні стали ФК "ДИНАМО" стадіон ім. Валерія Лобановського, Олімпійський (Республіканський) стадіон, Комунальне об'єднання "Киевзеленбуд". Причому, уперше КП "Киевзеленбуд", завдяки нашим постачанням в 1996 році, став використовувати імпортний насінний посадочний матеріал для озеленення центральної частини Києва.

Підприємство володіє зареєстрованими УКРПАТЕНТ торговими марками:
- ТМ "ЛІЛІПУТ" (Свідоцтво № 85549 від 10.12.07. Виданий. Держ.департамент інтелектуальної власності),
- ТМ "Мавританський газон" (Свідоцтво № 89930 від 10.04.08. Виданий. Держ.департамент інтелектуальної власності).
Це означає, що на території України, насіння для газонів з такими назвами може продаватися, виключно нашим підприємством ТОВ "РАЗЕНЛЮКС-Україна".

Упродовж своєї багаторічної діяльності РАЗЕНЛЮКС-Україна прагне дотримуватися засадничих принципів роботи з провідними виробниками і підтримувати статус компетентного і відповідального продавця.

У нас існує зручна система знижок і преміальних, можливі різні форми оплати насіння газонних трав.

Наші кваліфіковані і доброзичливі співробітники нададуть допомогу при виборі травосуміші, дадуть практичні рекомендації по посіву насіння і догляду за газоном.

Висока якість насіння, широкий асортимент газонних сумішей, стабільні ціни впродовж року, зручне розташування оптового складу, можливість доставки травосумішей по усій території України в найкоротші терміни, проста схема роботи з оптовими покупцями, швидке обслуговування - усе це належним чином оцінено нашими постійними і новими покупцями.

Ми вдячні Вам за те, що Ви залишаєтеся з нами.

Ми удосконалюємося і розвиваємося щоб наша співпраця з Вами була краща і комфортніша.

Наш колектив не зупинятиметься на досягнутому, що, безумовно, порадує Вас і зробить співпрацю з нами пліднішою.

 

Адміністрація "РАЗЕНЛЮКС - Україна"

Замовити зворотній дзвінок