(044) 453-21-69
067 4422406
095 3891636
пн-пт с 9:00 до 19:00 Замовити консультацію

Про компанію

Любі друзі!

Ласкаво просимо в зворушливий світ високодекоративних газонів, який дарує вам фірма RASENLÜX GmbH (Німеччина).

Новітні технології виробництва газонних травосумішей дозволили німецькій фірмі RASENLÜX GmbH зайняти гідне місце в рядах провідних фірм-селекціонерів світу. Компанія є світовим лідером в програмах селекції, виробництва і маркетингу насіння газонних трав.

Для досягнення мети - бути лідируючим постачальником на ринку насіння газонних трав і газонних травосумішей, RASENLÜX GmbH веде власну селекцію сортів газонних трав через свою програму селекції, яка грунтована на сучасних методах, включаючи біотехнологію, яка є найважливішим складником селекції.

Тепер прекрасні газони на території України можна побачити на Хрещатику і у Ботанічних садах, перед міністерствами, посольствами і офісами, в парках і скверах, на стадіонах і майданчиках для гри в гольф і приватних територіях.

Відмінною рисою усіх сумішей газонних трав компанії RASENLÜX GmbH є:

  • висока стійкість до несприятливих кліматичних і ґрунтових умов;
  • ідеальна пристосовність до холодної зими і жаркого, посушливого літа;
  • швидке створення щільної і міцної дернини, що перешкоджає вторгненню бур'янів;
  • швидко звільняє ділянку від смітних рослин і моху;
  • найвища декоративність.

Додані в травосуміш спеціальні гранули сприяють швидкій схожості і містять у своєму складі основні макро- і мікроелементи у збалансованому співвідношенні, що гарантує нормальний розвиток кореневої системи газону, забезпечує гарне перезимування рослин, захист газону від хвороб і шкідників. Гумінові з'єднання сприяють повноцінному розвитку газону, збереженню насиченого зеленого кольору трави і прекрасної структури листа, на увесь період вегетації. Обкутавши гранули корінцями, трави споживають мінеральні елементи поступово. У органоминеральных з'єднаннях засвоєння корисних речовин зростає до 98%! Вони зберігаються, продовжуючи свою дію в ґрунті тривалий час.  

Різноманітність травосумішей приємно порадують як професіоналів, так і любителів-дачників. Підбираючи правильне співвідношення різних сортів насіння газонних трав, фірма RASENLÜX пропонує окремі травосуміші як для посушливих і тіньових ділянок, так і для ділянок зі змішаним освітленням, з підвищеною вологістю, для створення і ремонту спортивних ігрових майданчиків, футбольних полів, для озеленення парків, скверів, для укріплення грунту на схилах, промисловий озеленення і багато іншого.

Кожен покупець, що звернувся, отримує вичерпну консультацію відносно кожної позиції товару. Фірма безкоштовно надає Інструкцію по вирощуванню - брошуру "ЯК СТВОРИТИ ГАЗОН".

Завдяки використанню технології RASENLÜX®, можна створити прекрасний газон практично на будь-яких грунтах! Компанія гарантує 99% чистоту насіння і 98% схожості.

Якщо у Вас виникли проблеми або питання вибору травосуміші, закладці, посіву і експлуатації газонів, Ви можете ЗВЕРНУТИСЯ до служби агропідтримки підприємства на сторінках форуму. 

НАШІ ПЕРЕВАГИ

ico-buy24/7 інтернет-магазин
з продажу насіння
ico-consultationМожливість замовити консультацію
чи обсудити своє питання на форумі
ico-optГуртові ціни для постійних покупців ico-optВисокоякісні травосуміши
від німецького виробника


Дуже важливо при купівлі насіння газонних трав знати, яка саме травосуміш Вам потрібна. Правильний вибір травосуміші - запорука успішної практичної експлуатації газону на довгі роки. Досвідчені фахівці, збираючись придбати газонне насіння, замовляючи в інтернет-магазині, вже знають яку травосуміш треба придбати і які види трав повинні входити до її складу. Деякі навіть знають, що усі сорти трав обов'язково повинні пройти сортовипробування на території України і мають бути включені в Державний реєстр сортів України. Але іноді, так важко, утриматися від купівлі насіння сумнівних трав, що так нав'язливо рекламуються в ЗМІ. В цілому, підбір травосуміші для створення газону - не такий вже і складений, але фахівці РАЗЕНЛЮКС-Україна завжди зроблять професійну консультацію кожному хто звернувся.

Консультація при виборі насіння для газону, питання по закладці і експлуатації газону БЕЗКОШТОВНО

about

Вибрана Вами травосуміш стане істотним вкладом в створення Вашого оточення. 

Високоякісні газонні трави RASENLUX GmbH нададуть лужкам красивой вигляд на багато років!

Замовити зворотній дзвінок