(044) 453-21-69
067 4422406
095 3891636
пн-пт с 9:00 до 19:00 Замовити консультацію
До списку товарiв

Індустріальні Травосуміші

Універсальний Універсальний
Універсальний
Индустриальный
Смешанное освещение
Морозостойкий
Редкий полив
5 кг
Багатоцільовий невибагливий газонний комплекс для озеленення місць з відсутністю регулярного догляду за газоном. Газон стійкий до дії несприятливих природних і екологічних чинників, посухостійкий, вимагає рідкісного поливу, тіньовитривалий. Відрізняється щільним дерном. Час посіву: з ранньої весни до пізньої осені. Витрата: 5 кг на 100 кв.м.
Купити
Дорожня Дорожня
Дорожня
Индустриальный
Морозостойкий
Быстрый рост
Редкий полив
5 кг
Газонний комплекс для посадки поблизу дорожніх покриттів і зміцнення схилів. Застосовується для озеленення придорожніх ділянок, схилів і ярів. Не вимагає додаткового догляду. Швидке утворення дернини сприяє утриманню схилів. Час посіву : з ранньої весни до пізньої осені. Витрата: 5 кг на 100 кв.м.
Купити
Парк Парк
Парк
Теневыносливый
Индустриальный
Износостойкость умеренная
Быстрый рост
5 кг
Багатофункціональний універсальний газонний комплекс для парків і скверів зі змішаним освітленням. Час посіву: з ранньої весни до пізньої осені. Витрата: 5 кг на 100 кв.м.
Купити
Ремонтний Ремонтний
Ремонтний
Засухоустойчивый
Смешанное освещение
Быстрый рост
5 кг
Газонний комплекс для швидкого відновлення невеликих ділянок трав'яного покриття. Час посіву : з ранньої весни до пізньої осені. Витрата: 5 кг на 100 кв.м.
Купити
Травосуміші призначені для газонів що не вимагають спеціального догляду. Застосовуються для озеленення великих площ, для поділу транспортного і пішохідного руху, закріплення укосів на придорожніх смугах і т.д. Трави мають більш товстий стебло і більш потужну розвинену кореневу систему, отже, вони також стійкі до витоптування і хвороб, до посухи і безсніжних зим. Газони не вимагають додаткового догляду. Зазвичай таким газоном засіваються сонячні і тіньові місця, горбисті, і наближені до водойм, паркові зони, і т.п. Краще розвиваються на легких супіщаних грунтах, але прекрасно переносять важкі глинисті і торф'яні грунти. УНІВЕРСАЛЬНИЙ - Багатоцільовий невибагливий газон для озеленення місць з відсутністю регулярного догляду за газоном. Стійка до впливу несприятливих природних та екологічних факторів, посухостійка, вимагає рідкісного поливу, тіні. Відрізняється щільним дерном. ДОРОЖНЯ - Газон для посадки поблизу дорожніх покриттів, зміцнення укосів. Для озеленення схилів і ярів. Не потребує додаткового догляду. РЕМОНТНИЙ - Газон для швидкого відновлення трав'яного покриву. ПАРК - Багатоцільова універсальна травосуміш для парків і скверів. Догляд за індустріальними газонами мінімальний. Але треба мати на увазі: на схилі під кутом більше 30 градусів стригти траву газонокосаркою буде важко. Тому в таких місцях краще побудувати в підставі схилу підпірну стінку, перетворивши його в терасу. Для створення газону на схилі з великим ухилом - використовуйте газонну сітку. Якщо Вам необхідно створити газон в місцях паркінгу, доцільно застосовувати газонні решітки.
Замовити зворотній дзвінок