(044) 453-21-69
067 4422406
095 3891636
пн-пт с 9:00 до 19:00 Замовити консультацію
До списку товарiв

Спортивні Травосуміші

Спортивний Спортивний
Спортивний
Износостойкость умеренная
Морозостойкий
Быстрый рост
5 кг
Газонний комплекс призначений для швидкого відновлення невеликих ділянок трав'яного покриття футбольного ігрового поля між іграми, а також для швидкого ремонту ігрових майданчиків. Час посіву : з ранньої весни до пізньої осені. Витрата: 5 кг на 100 кв.м.
Купити
Спортивно-декоративний Спортивно-декоративний
Спортивно-декоративний
Декоративный
Износостойкость умеренная
Редкий полив
5 кг
Газонний комплекс має великий діапазон можливостей застосування. Травосуміш складається з сортів трав придатних як для ділянок, які піддаються помірним механічним навантаженням, так і для декоративних цілей. Має красиве акуратне тонке листя. Витрата: 5 кг на 100 кв.м.
Купити
Спорт-Гра Спорт-Гра
Спорт-Гра
Спорт (высокая износостойкость)
Морозостойкий
Высокая плотность дёрна
5 кг
Спортивно-ігровий газонний комплекс. Травосуміш, яка широко використовується у всьому світі завдяки помірній стійкості до механічних навантажень, швидкому формуванню листової частини і корне-образованию. Відрізняється красивим вузьким листям. Час посіву : з ранньої весни до пізньої осені. Витрата: 5 кг на 100 кв.м.
Купити
Спорт-Супер Спорт-Супер
Спорт-Супер
Спорт (высокая износостойкость)
Морозостойкий
Высокая плотность дёрна
Узколистный
5 кг
Газонний комплекс для первинного створення майданчиків з підвищеним навантаженням. Суміш застосовується для створення професійних футбольних полів і ігрових майданчиків. Відрізняється винятковою стійкістю до інтенсивних механічних навантажень (витоптуванню, розриванню дерну). Забезпечує оптимальні умови для ігор завдяки низькому щільному і еластичному дерну. Має густе красиве листя смарагдово-зеленого кольору. Газон витривалий в умовах посухи і холодних безсніжних зим. Час посіву : з ранньої весни до пізньої осені. Витрата: 5 кг на 100 кв.м.
Купити
Гольф-Майстер Гольф-Майстер
Гольф-Майстер
Засухоустойчивый
Морозостойкий
Высокая плотность дёрна
Гольф
5 кг
Газонний комплекс застосовується для створення гольф-полей. Формує дуже щільний дерен, придатний до низького скошування і гарантуючий кочення м'ячика без перешкод. Рекомендується для закладки високоякісного газону. Час посіву : з ранньої весни до пізньої осені. Витрата: 5 кг на 100 кв.м.
Купити
Газон® Танго Газон® Танго
Газон® Танго
Спорт (высокая износостойкость)
Декоративный
Засухоустойчивый
Высокая плотность дёрна
1 кг
Високоякісний декоративний газон з прекрасним оксамитовим видом. Спеціально підібрана травосуміш, гарантує уповільнене зростання і здатність до швидкого відновлення після як зім'ялось. Сортова різноманітність гарантує відмінну пристосовність в різних грунтово-кліматичних умовах впродовж усього сезону. Травосуміш призначена для умов жаркого посушливого клімату. Добре переносить період тривалої посухи. Досконалість загального фону досягається завдяки низькому і щільному газону красивого насиченого зеленого кольору. Застосовується при оформленні відповідальних ділянок схильних до механічних навантажень, на дитячих майданчиках і тому подібне. Трава шовкова і ніжна. Час посіву: з ранньої весни до пізньої осені. Витрата: 1 кг на 30-45 кв.м. Упаковка: картон 1 кг.
Купити
Спортивні газони підрозділяють на спортивні з інтенсивною механічною навантаженням для створення професійних футбольних полів, спортивні з помірною механічним навантаженням (футбольні та ігрові майданчики та ін.). Відрізняються винятковою стійкістю до інтенсивних механічних навантажень (витоптування, розривання дерну). Забезпечують оптимальні умови для ігор завдяки низькому щільному і еластичному дерну. Мають густе гарне листя смарагдово-зеленого кольору. Газони витривалі в умовах посухи і холодних безсніжних зим. Застосовуються для створення та ремонту професійних футбольних полів та ігрових майданчиків. При створенні слід особливу увагу звернути на дренаж, вологоємність і, звичайно, трав'яний покрив. Скошування проводять один або два рази на тиждень. Для закладки таких газонів фірма RASENLÜX GmbH пропонує вивірені і якісні суміші. наприклад, СПОРТ - ГРА - це газонна травосмесь, яка широко використовується у всьому світі завдяки помірній стійкості до механічних навантажень, швидкому формуванню листової частини і коренеутворення. СПОРТ - СУПЕР відрізняється високою стійкістю до інтенсивних механічних навантажень (витоптування, розривання дерну). Забезпечує оптимальні умови для ігор завдяки низькому щільному і еластичному дёрну. Має густе гарне листя смарагдово-зеленого кольору. Газон витривалий в умовах посухи і холодних безсніжних зим. Застосовується для початкової закладки професійних футбольних полів та ігрових майданчиків. Для створення зеленого комплексу для гольфу пропонуємо суміш ГОЛЬФ - МАЙСТЕР, яка формує дуже щільний дерен, придатний до низького скошування і гарантує кочення м'ячика без перешкод. СПОРТИВНА. Суміш призначена для швидкого відновлення трав'яного покриття футбольного поля між іграми, а також для швидкого ремонту ігрових майданчиків.
Замовити зворотній дзвінок