(044) 453-21-69
067 4422406
095 3891636
пн-пт с 9:00 до 19:00 Замовити консультацію
До списку товарiв

Для тіньових місць Травосуміші

Парк Парк
Парк
Теневыносливый
Индустриальный
Износостойкость умеренная
Быстрый рост
5 кг
Багатофункціональний універсальний газонний комплекс для парків і скверів зі змішаним освітленням. Час посіву: з ранньої весни до пізньої осені. Витрата: 5 кг на 100 кв.м.
Купити
Парк-Еліт Парк-Еліт
Парк-Еліт
Декоративный
Смешанное освещение
Износостойкость умеренная
Морозостойкий
Замедленный рост
5 кг
Садово-парковий газонний комплекс. Газон має красивий насичено зелений колір із смарагдовим відтінком. Добре переносить тінь (до 50% освітленості). Рекомендується для озеленення парків, скверів, дворів, клумб, поблизу тротуарів, будівель, дитячих майданчиків. Час посіву: з ранньої весни до пізньої осені. Витрата: 5 кг на 100 кв.м.
Купити
Тіньовий газон Тіньовий газон
Тіньовий газон
Теневыносливый
Износостойкость умеренная
Морозостойкий
5 кг
Газонний комплекс зі спеціально підібраною травосумішшю для створення газонів в садах і паркових зонах з недоліком освітлення (до 70-80 %), має красиве темно-зелене листя. Застосовується на будь-яких збіднених грунтах. Час посіву: з ранньої весни до пізньої осені. Витрата: 5 кг на 100 кв.м.
Купити
Канада-Грін Канада-Грін
Канада-Грін
Теневыносливый
Декоративный
Смешанное освещение
Морозостойкий
Замедленный рост
5 кг
Газонний комплекс "Канада Грін" (Canada Green) - це нова, особливо стійка травосуміш з чудовими декоративними якостями. Приголомшливий своєю пишністю газон не вимагає до себе особливої уваги. Його не треба часто підстригати, удобрювати, укривати на зиму. Газон не боїться посухи. Стебла вузькі, м'які на дотик, та мають насичений смарагдово-зелений колір. По ньому можна ходити босоніж навіть після підстригання. Трава шовкова і ніжна. Газон не витоптується та витісняє бур'яни. Прекрасно приживається на схилах і укосах. Не вимерзає взимку. Призначений для облаштування зон відпочинку на дачних ділянках, дитячих майданчиках і тому подібне. Ця суміш була приготована під керівництвом Канадського агентства по насінному контролю і сертифікації. Час посіву: з ранньої весни і до пізньої осені. Витрата: 5 кг на 100 кв.м.
Купити
КАНАДА-ГРІН КАНАДА-ГРІН
КАНАДА-ГРІН
Теневыносливый
Декоративный
Смешанное освещение
Морозостойкий
Узколистный
Замедленный рост
2 кг
Газонний комплекс "Канада Грін" (Canada Green) - це нова, особливо стійка травосуміш з чудовими декоративними якостями. Приголомшливий своєю пишністю газон не вимагає до себе особливої уваги. Його не треба часто підстригати, удобрювати, укривати на зиму. Газон не боїться посухи. Стебла вузькі, м'які на дотик, та мають насичений смарагдово-зелений колір. По ньому можна ходити босоніж навіть після підстригання. Трава шовкова і ніжна. Газон не витоптується та витісняє бур'яни. Прекрасно приживається на схилах і укосах. Не вимерзає взимку. Призначений для облаштування зон відпочинку на дачних ділянках, дитячих майданчиках і тому подібне. Ця суміш була приготована під керівництвом Канадського агентства по насінному контролю і сертифікації. Час посіву: з ранньої весни і до пізньої осені. Витрата: 2 кг на 60-85 кв.м. Упаковка: картон 2 кг.
Купити
Партерний газон Партерний газон
Партерний газон
Смешанное освещение
Не выносит вытаптывания (не износостойкий)
5 кг
Партерний газонний комплекс. Декоративний газон з прекрасним оксамитовим видом. Погано переносить витоптування. Застосовується виключно в декоративних цілях. Витрата: 5 кг на 100 кв.м.
Купити
Елітарний ЛУГОВИЙ ГАЗОН ® Елітарний ЛУГОВИЙ ГАЗОН ®
Елітарний ЛУГОВИЙ ГАЗОН ®
Декоративный
Засухоустойчивый
Износостойкость умеренная
Морозостойкий
Наличие в смеси цветов
5 кг
Унікальний декоративний газонний комплекс складається з трав що повільно ростуть, та низькорослих трав з додаванням білої низькорослої мікро-конюшини. Екологічно чисте рішення зеленого газону без внесення азоту! Травосуміш створена спеціально для різних умов експлуатації : дитячі майданчики, поля для залужения та інше. Поєднує в собі непримхливість до суворих кліматичних чинників і європейський декоративний стиль. Формує стійкий до навантажень, морозостійкий, тіньовитривалий газон, використовується на різних грунтах. Присутність в газоні білої сланкої конюшини надає йому неповторний шарм і витонченість. Час посіву: з ранньої весни і до пізньої осені. Витрата: 5 кг на 100 кв.м.
Купити
Газон® Британ Газон® Британ
Газон® Британ
Теневыносливый
Смешанное освещение
Износостойкость умеренная
Высокая плотность дёрна
1 кг
Високоякісний газон з дивовижним яскраво зеленим кольором листя і густим травостоєм. Відрізняється своїм виключно глянсовим відтінком і свіжим кольором упродовж усього періоду вегетації. Багатофункціональна суміш для озеленення лужків з частковим затінюванням, хороша конкурентна здатність проти бур'янів і невимоглива до негативного впливу коренів дерев. Має високу стійкість до посухи, хворобам і адаптацією до різних кліматичних умов. Призначений для створення розкішних декоративних садово-пакових газонів, озеленення парків, скверів, дворів, клумб, поблизу тротуарів, будівель, дитячих майданчиків і таке інше. Не вимагає інтенсивного відходу. Трава шовкова і ніжна. Час посіву: з ранньої весни до пізньої осені. Витрата: 1 кг на 30-45 кв.м. Упаковка: картон 1 кг.
Купити
Газонні комплекси зі спеціально підібраною травосуміші для створення газонів в садах і паркових зонах з недоліком освітленості (до 70-80%), має красиву темно-зеленим листям.
Замовити зворотній дзвінок