(044) 453-21-69
067 4422406
095 3891636
пн-пт с 9:00 до 19:00 Замовити консультацію
До списку товарiв

Декоративні Травосуміші

Парк-Еліт Парк-Еліт
Парк-Еліт
Декоративный
Смешанное освещение
Износостойкость умеренная
Морозостойкий
Замедленный рост
5 кг
Садово-парковий газонний комплекс. Газон має красивий насичено зелений колір із смарагдовим відтінком. Добре переносить тінь (до 50% освітленості). Рекомендується для озеленення парків, скверів, дворів, клумб, поблизу тротуарів, будівель, дитячих майданчиків. Час посіву: з ранньої весни до пізньої осені. Витрата: 5 кг на 100 кв.м.
Купити
Ліліпут ® Ліліпут ®
Ліліпут ®
Спорт (высокая износостойкость)
Декоративный
Засухоустойчивый
Высокая плотность дёрна
Узколистный
Замедленный рост
5 кг
ЛІЛІПУТ® "Газон для ледачих" - газонна травосуміш виняткових декоративних якостей. Газон має красивий інтенсивно-зелений і щільний травостой з витонченою фактурою густої поверхні. Стійкий до витоптування і хвороб. Унікальна газонна суміш повільно зростаючих, низькорослих трав, створених спеціально для різних умов експлуатації, що поєднують в собі непримхливість до суворих кліматичних чинників і європейський декоративний стиль. Розрахований на повільне зростання і низьке скошування (від 2 см) з другого року. Формує морозостійкий, посухостійкий газон високої щільності, що не вимагає частої стрижки і копіткого догляду, використовується на будь-яких грунтах. Трава шовкова і ніжна. Призначений для облаштування зон відпочинку на дачних ділянках, дитячих майданчиках і тому подібне Час посіву: з ранньої весни і до пізньої осені. Витрата: 5 кг на 100 кв.м.
Купити
Ліліпут ® Ліліпут ®
Ліліпут ®
Спорт (высокая износостойкость)
Декоративный
Засухоустойчивый
Высокая плотность дёрна
Узколистный
Замедленный рост
Редкий полив
2 кг
ЛІЛІПУТ® "Газон для ледачих" - газонна травосуміш виняткових декоративних якостей. Газон має красивий інтенсивно-зелений і щільний травостой з витонченою фактурою густої поверхні. Стійкий до витоптування і хвороб. Унікальна газонна суміш повільно зростаючих, низькорослих трав, створених спеціально для різних умов експлуатації, що поєднують в собі непримхливість до суворих кліматичних чинників і європейський декоративний стиль. Розрахований на повільне зростання і низьке скошування (від 2 см) з другого року. Формує морозостійкий, посухостійкий газон високої щільності, що не вимагає частої стрижки і копіткого догляду, використовується на будь-яких грунтах. Трава шовкова і ніжна. Призначений для облаштування зон відпочинку на дачних ділянках, дитячих майданчиках і тому подібне Час посіву: з ранньої весни і до пізньої осені. Витрата: 2 кг на 60-85 кв.м. Упаковка: картон 2 кг.
Купити
Канада-Грін Канада-Грін
Канада-Грін
Теневыносливый
Декоративный
Смешанное освещение
Морозостойкий
Замедленный рост
5 кг
Газонний комплекс "Канада Грін" (Canada Green) - це нова, особливо стійка травосуміш з чудовими декоративними якостями. Приголомшливий своєю пишністю газон не вимагає до себе особливої уваги. Його не треба часто підстригати, удобрювати, укривати на зиму. Газон не боїться посухи. Стебла вузькі, м'які на дотик, та мають насичений смарагдово-зелений колір. По ньому можна ходити босоніж навіть після підстригання. Трава шовкова і ніжна. Газон не витоптується та витісняє бур'яни. Прекрасно приживається на схилах і укосах. Не вимерзає взимку. Призначений для облаштування зон відпочинку на дачних ділянках, дитячих майданчиках і тому подібне. Ця суміш була приготована під керівництвом Канадського агентства по насінному контролю і сертифікації. Час посіву: з ранньої весни і до пізньої осені. Витрата: 5 кг на 100 кв.м.
Купити
КАНАДА-ГРІН КАНАДА-ГРІН
КАНАДА-ГРІН
Теневыносливый
Декоративный
Смешанное освещение
Морозостойкий
Узколистный
Замедленный рост
2 кг
Газонний комплекс "Канада Грін" (Canada Green) - це нова, особливо стійка травосуміш з чудовими декоративними якостями. Приголомшливий своєю пишністю газон не вимагає до себе особливої уваги. Його не треба часто підстригати, удобрювати, укривати на зиму. Газон не боїться посухи. Стебла вузькі, м'які на дотик, та мають насичений смарагдово-зелений колір. По ньому можна ходити босоніж навіть після підстригання. Трава шовкова і ніжна. Газон не витоптується та витісняє бур'яни. Прекрасно приживається на схилах і укосах. Не вимерзає взимку. Призначений для облаштування зон відпочинку на дачних ділянках, дитячих майданчиках і тому подібне. Ця суміш була приготована під керівництвом Канадського агентства по насінному контролю і сертифікації. Час посіву: з ранньої весни і до пізньої осені. Витрата: 2 кг на 60-85 кв.м. Упаковка: картон 2 кг.
Купити
Партерний газон Партерний газон
Партерний газон
Смешанное освещение
Не выносит вытаптывания (не износостойкий)
5 кг
Партерний газонний комплекс. Декоративний газон з прекрасним оксамитовим видом. Погано переносить витоптування. Застосовується виключно в декоративних цілях. Витрата: 5 кг на 100 кв.м.
Купити
Елітарний ЛУГОВИЙ ГАЗОН ® Елітарний ЛУГОВИЙ ГАЗОН ®
Елітарний ЛУГОВИЙ ГАЗОН ®
Декоративный
Засухоустойчивый
Износостойкость умеренная
Морозостойкий
Наличие в смеси цветов
5 кг
Унікальний декоративний газонний комплекс складається з трав що повільно ростуть, та низькорослих трав з додаванням білої низькорослої мікро-конюшини. Екологічно чисте рішення зеленого газону без внесення азоту! Травосуміш створена спеціально для різних умов експлуатації : дитячі майданчики, поля для залужения та інше. Поєднує в собі непримхливість до суворих кліматичних чинників і європейський декоративний стиль. Формує стійкий до навантажень, морозостійкий, тіньовитривалий газон, використовується на різних грунтах. Присутність в газоні білої сланкої конюшини надає йому неповторний шарм і витонченість. Час посіву: з ранньої весни і до пізньої осені. Витрата: 5 кг на 100 кв.м.
Купити
Спортивно-декоративний Спортивно-декоративний
Спортивно-декоративний
Декоративный
Износостойкость умеренная
Редкий полив
5 кг
Газонний комплекс має великий діапазон можливостей застосування. Травосуміш складається з сортів трав придатних як для ділянок, які піддаються помірним механічним навантаженням, так і для декоративних цілей. Має красиве акуратне тонке листя. Витрата: 5 кг на 100 кв.м.
Купити
Гольф-Майстер Гольф-Майстер
Гольф-Майстер
Засухоустойчивый
Морозостойкий
Высокая плотность дёрна
Гольф
5 кг
Газонний комплекс застосовується для створення гольф-полей. Формує дуже щільний дерен, придатний до низького скошування і гарантуючий кочення м'ячика без перешкод. Рекомендується для закладки високоякісного газону. Час посіву : з ранньої весни до пізньої осені. Витрата: 5 кг на 100 кв.м.
Купити
Мавританський Газон ® Мавританський Газон ®
Мавританський Газон ®
Декоративный
Засухоустойчивый
Не выносит вытаптывания (не износостойкий)
Наличие в смеси цветов
Редкий полив
1 кг
Мавританський Газон® є сумішшю насіння, що складається з багаторічних трав газонного типу та суміші диких лугових і польових квітів. Квіти підібрані з різним періодом цвітіння, для того, щоб ваш лужок виглядав таким, що постійно цвіте. Такі газони дуже популярні з двох причин: по-перше, це прекрасна можливість відновити природний баланс на вашій ділянці, по-друге, газони практично не вимагають догляду. Створювати мавританські газони рекомендується по берегах штучних водойм, на задніх планах ваших ділянок і в місцях, непридатних для розвитку культурних рослин, ефектно виглядають на пагорбах. Усередині коробки дві упаковки: - 900 грам суміш насіння газонних трав; - 100 грам насіння диких, лугових і польових квітів. Тому, є два варіанти закладки Мавританського газону. Квіти можна сіяти упереміш з травою газонного типу, або пакет з квітами сіяти окремо: клумбою, по периметру, альпійська гірка і тому подібне. Не вимагає догляду. Скошування косметичне - один раз у кінці сезону. Норма висіву : 1 кг на 75-100 кв.м. Упаковка: картон 1 кг.
Купити
Газон® Танго Газон® Танго
Газон® Танго
Спорт (высокая износостойкость)
Декоративный
Засухоустойчивый
Высокая плотность дёрна
1 кг
Високоякісний декоративний газон з прекрасним оксамитовим видом. Спеціально підібрана травосуміш, гарантує уповільнене зростання і здатність до швидкого відновлення після як зім'ялось. Сортова різноманітність гарантує відмінну пристосовність в різних грунтово-кліматичних умовах впродовж усього сезону. Травосуміш призначена для умов жаркого посушливого клімату. Добре переносить період тривалої посухи. Досконалість загального фону досягається завдяки низькому і щільному газону красивого насиченого зеленого кольору. Застосовується при оформленні відповідальних ділянок схильних до механічних навантажень, на дитячих майданчиках і тому подібне. Трава шовкова і ніжна. Час посіву: з ранньої весни до пізньої осені. Витрата: 1 кг на 30-45 кв.м. Упаковка: картон 1 кг.
Купити
Газон® Британ Газон® Британ
Газон® Британ
Теневыносливый
Смешанное освещение
Износостойкость умеренная
Высокая плотность дёрна
1 кг
Високоякісний газон з дивовижним яскраво зеленим кольором листя і густим травостоєм. Відрізняється своїм виключно глянсовим відтінком і свіжим кольором упродовж усього періоду вегетації. Багатофункціональна суміш для озеленення лужків з частковим затінюванням, хороша конкурентна здатність проти бур'янів і невимоглива до негативного впливу коренів дерев. Має високу стійкість до посухи, хворобам і адаптацією до різних кліматичних умов. Призначений для створення розкішних декоративних садово-пакових газонів, озеленення парків, скверів, дворів, клумб, поблизу тротуарів, будівель, дитячих майданчиків і таке інше. Не вимагає інтенсивного відходу. Трава шовкова і ніжна. Час посіву: з ранньої весни до пізньої осені. Витрата: 1 кг на 30-45 кв.м. Упаковка: картон 1 кг.
Купити
Скандинавський газон Скандинавський газон
Скандинавський газон
Износостойкость умеренная
Морозостойкий
Высокая плотность дёрна
Узколистный
Замедленный рост
2 кг
Високоякісний декоративний газон з прекрасним глянсовим відтінком, що не має аналогів. Зберігає зелений колір листя навіть під снігом. Трава шовкова і ніжна, яскраво зеленого насиченого кольору. Підходить для тінистих ділянок. Газон стійкий до низької стрижки. Травосуміш забезпечує зносостійкість і гарантує досконалість загального фону. Широко використовується у всьому світі із-за швидкого формування листової частини і швидкого формування дернини. У регіонах з безсніжними зимами отримаєте вічнозелений газон. Час посіву: з ранньої весни і до пізньої осені. Витрата: 2 кг на 60-85 кв.м. Упаковка: картон 2 кг.
Купити
Красивий газон. Серед декоративних газонів можна виділити партерні, садово-паркові, тіньові, посухостійкі, лугові, мавританські газони і елітні елітарні травосуміші, все можна об'єднати загальний характеристикою - "красивий газон". Декоративні газони відрізняються від індустріальних газонів своїм прекрасним зовнішнім виглядом. Головні відмінності декоративного красивого газону: - загальна декоративність, - бездоганний зовнішній вигляд, - вишукана структура листя, - сповільнене зростання, - насичений зелений колір листя. Красиві газони можна створювати на горизонтальних майданчиках або на невеликих схилах.
Замовити зворотній дзвінок