(044) 453-21-69
067 4422406
095 3891636
пн-пт с 9:00 до 19:00 Замовити консультацію
До списку товарiв

Елітарний ЛУГОВИЙ ГАЗОН ® Травосуміші

Елітарний ЛУГОВИЙ ГАЗОН ® Елітарний ЛУГОВИЙ ГАЗОН ®
Декоративный
Засухоустойчивый
Износостойкость умеренная
Морозостойкий
Наличие в смеси цветов
5 кг
234 грн/кг
кг
Купити
Оптова ціна 192 грн/кг. При замовленні 10 кг травосуміші сума замовлення буде автоматично перерахована за оптовими цінами.
Опис
Унікальний декоративний газонний комплекс складається з трав що повільно ростуть, та низькорослих трав з додаванням білої низькорослої мікро-конюшини. Екологічно чисте рішення зеленого газону без внесення азоту! Травосуміш створена спеціально для різних умов експлуатації : дитячі майданчики, поля для залужения та інше. Поєднує в собі непримхливість до суворих кліматичних чинників і європейський декоративний стиль. Формує стійкий до навантажень, морозостійкий, тіньовитривалий газон, використовується на різних грунтах. Присутність в газоні білої сланкої конюшини надає йому неповторний шарм і витонченість. Час посіву: з ранньої весни і до пізньої осені. Витрата: 5 кг на 100 кв.м.
Дивитися склад травосуміші
Наименование        
Poa pratensis Мятлик луговой Тонконіг лучний   10%
Lolium perenne Райграс газонный Райграс посовищний   10%
Lolium perenne Райграс газонный Райграс посовищний   10%
Festuca rubra rubra Овсяница красная Костриця червона   15%
Festuca rubra rubra Овсяница красная Костриця червона   25%
Festuca arundinacea Schreb Овсяница тростниковая Костриця очеретяна   15%
Trifolium perens Gaud. Клевер белый измененная Конюшина біла змінена   15%

 


Основні етапи технології створення газону для отримання швидких і гарних пагонів:

 1. Знищити сходи бур'янів вручну (культиватором) або хімічно, використовуючи гербіцид суцільної дії.
 2. Підготовка грунту. Очистити ділянку від сміття і каменів, провести вертикальне планування, вирівняйте ділянку. Перекопайте грунт лопатою або культиватором. Глибоке перекопування сприяє створенню кращого дренажу.
 3. Використовуючи газонний комплекс RASENLÜX GmbH в оригінальній п'ятикілограмовій упаковці, немає необхідності вносити добрива безпосередньо перед посівом газонних трав.
  Використовуючи травосуміші RASENLÜX GmbH в оригінальній одно або двох кілограмових коробках при посіві на "збіднених грунтах", рекомендується використати стартове газонне комплексне добриво N-P-K.
 4. Розпушують грунт і роблять посів вручну або сівалкою. Посів можна робити з ранньої весни і до пізньої осені. Перед посівом необхідно перемішати травосуміш. Висівають травосуміш перехресно: одну половину насіння в одному напрямі, другу, - перехресно першій. 
 5. Закладення насіння. Закладіть насіння в грунт граблями. Оптимальна глибина посіву близько 1 см Це забезпечує надійне вкорінення і проростання насіння. Після посіву уся поверхня газону накочується катком (чи іншим підручним способом) вагою 50 ~ 80 кг.
 6. Грунт поливають методом дощування (мелкодисперсное зрошування газону). 
  Перші сходи на 5 - 21 день, залежно від температури грунту і вибраної Вами травосуміші. Намагайтеся не ходити по газону до першого скошування.
 7. Перший раз траву косять після досягнення нею висоти 8 ~ 10 см При першому скошуванні, бажано, видалити тільки 2,5 см - 3,5 см верхівок листя (гострим ножем газонокосарки). 
  При подальших скошуваннях висоту знижують до 4 - 6 см Після скошування, можливо, доведеться видалити сходи бур'янів, що залишилися на газоні.

У Вашому розпорядженні тепер є знання про газони, так що творіть красу і радість!

Приклади газонів
Інші травосмеси
Замовити зворотній дзвінок